Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jaanipäev 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Jaanipäev 2007

    Möllu kui palju ja kaks päeva jutti kah veel.
    kusjuures 22 ja 23 olid mõlemad vihmavabad õhtud
    Pürksis muidu
    no läänemaal noh
    Bzzzt!!

    Comment


      #17
      Vs: Jaanipäev 2007

      Pilte ka keegi tegi?

      Comment


        #18
        Vs: Jaanipäev 2007

        Esmalt postitatud ketas poolt
        http://www.postimees.ee/240607/esile...lus/268333.php

        Njah


        Aga minul möödus vaikselt ja omaette. Kuivalt igas mõttes. Õhtul magama ja hommikul üles ning oligi kogu pidu.
        Sedasi jah. Sõites jalgrattaga mööda külavaheteed maalt koju tagasi oli seal nii mõningaid sealkandis tavatud kiiruskatseid ja auto helisüsteemi demosid. Autost kukkusid välja aga vennad, kes ilma autota olid tänu promillidele liikumisvõimetud.

        Vihma sain nii eile kui ka täna (Padise vallas).
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #19
          Vs: Jaanipäev 2007

          Käisin autoga Tõstamaal. Nuh väike grill ja "šlõkk".
          Olen karsklane niiet jah kaua seal ei istunud.
          Sadas kah natuke aga mitte hullusti. Liha sai valma, söödud ja minema pmst :P

          Pärnu tagasi.
          Täna siis Pärnus hullem padukas. Sai täna tuttavale järgi mindud sinna, seal aga ilus päike ja maa kuiv.


          Mäletagi mis aasta see oli kui jaanipäeval kuiv oli ja päike paistis Pärnus.
          Roolijoodikud... kurb.
          Pärnus pani üks 13a purjus vastu posti. Paistab et kui täis ollakse, siis oldakse kõvad vennad kohe, mis tavaliselt viib hauda või haiglasse

          Comment


            #20
            Vs: Jaanipäev 2007

            Siin foorumis on vist suht palju karsklasi.Roolijoodikuid jäi mulle ikka üksjagu silma.Isegi üks noor naisterahvas ronis täis peaga rooli ja kadus.Enda auto oli samas kõrval ja kartsin,et rihib ära veel.Ise täis peaga pulti ei ole siiani otseselt veel hüpanud.Vast joomase peaga katus ära ei sõida kh,et sõitma roniksin.
            otsija

            Comment


              #21
              Vs: Jaanipäev 2007

              Virtsus oli pidu lahe...Õhtul puudus vihm ja oli öösel sigasoe...2x100W lambijurakal põski lohku ei saanud aga see polnud ka eesmärk - pidu läks igatahes korda ja kõik(alates 1kuu vanusest kutsikast)olid üliõnnelikud

              PS To: Elektrik
              Jummala õige jutt!Samas ajab vähe kihevile asi,et miks kuradima pärast pean mina nt. investima alkomeetritesse jms.kui mingi suvaline joga sõidab tahmas peaga vastu posti ja hiljem on mittarimehi terve agul täis - vaat sina sõitsid 50 asemel 56km/h ja maksa,samas seesamune eelpoolmainit tolgus magab rahulikult keset oksehunnikut oma peatäit välja
              viimati muutis kasutaja maaalune; 24 m 2007, 21:35.
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment


                #22
                Vs: Jaanipäev 2007

                Tartus ma öösel tegin jalgrattaga tiiru, aga ainsad oma silmaga nähtud jaanilised olid paar mõnepealist vaikset seltskonda Emajõe ääres pisikeste lõkete kõrval. Hommikupoole tuli vihma ka mõnda aega.

                Kuidas Jänese matkarajal oli, ei viitsinud ma seekord vaadata... muidu varasematel jaaniöödel on seal ikka paksult igasugu rahvast olnud-ahvid oma autode, tümaka ja tulekahju mõõtu lõketega ning vaiksed paarikesed oma pisikeste romantiliste tulede juures, samuti kalamehed.

                Comment

                Working...
                X