Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nuputame välja, mis on elekter 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nuputame välja, mis on elekter 2

    Lugupeetud noored kirjutajad. Te peaks arvestama sellega, et härra KaruTEK on siin tevalo foorumis kõvem tegija kui eesti president (põhjust ei tea). Kui talle ei meeldi teema, siis ta võib kõikki p.... saata, kuid teie ei tohi vastu haukuda. Tevalot ei huvita, kas te tahate sealt midagi osta või mitte, KaruTEK on modede kaitse all ja sellega kõik. Näidis siin:
    http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=30037

    Minu tagasihoidliku inimese arvamus, et kui on varia teema, kas võib kõigest kirjutada (mitte solvata kedagi), siis ei ole ilus teema kinni panna, sest 1 isik valdab seda valdkonda nii hästi, et peab sellest rääkimist mõttetuseks. Sõnavabadus ennekõike. Kui ei meeldi, ei pea ju kirjutama, oli vist selline lause siin kuskil?

    Riskin sellega, et mind nüüd blokeeritakse, seega tervitan kõiki, kellel pole modede seas tutvusi ja soovin kõigile jõudu. Ärge siiski ropendage.

    #2
    Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

    Nõustun kasutajaga Urmas78. Isiklikult solvamine/mõnitamine ei ole küll ilus, aga mõnel viskab hinge rohkem täis kui teistel.
    PS1! Selle vastu ma siin ei vaidle, et antud isik kogemustega on ja mitte vähe.
    PS2! Eggyl@põhimõtteliselt on modede seas tuttav (_:

    Comment


      #3
      Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

      "Aamen" teemaalgataja jutu peale.
      -

      Comment


        #4
        Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

        haha XD väga hea

        KaruTEK on jumal (teooria järgi siis tevalo foorum = elu)

        Comment


          #5
          Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

          Muide, kui teema eelkäia algataja, palusin ise digitalil teema kinni panna...

          PS. President Eestis on ainult esindaja.. Nagu Rootsi kunnid..

          Comment


            #6
            Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

            Ma olen looduskaitse all kui haruldus. Ilma minuta ei oleks elektrit olemaski. Kõik moded kuuluvad minuga samasse illuminaatide grupeeringusse. Iga õhtu veristame kambakesi härja mikrokontrollerite altarile.

            Olen vahel kole järsu ütlemisega ja irooniline, kuid ma ei salli sellist jackassi stiilis maailmavaadet "ää vaatasin ää ei saa aru ää pohhui äää miks nii ja naa j aäää proovime küll siis välja tuleb ja oi ma ei viitsi".
            Üks asi on teadmatus - inimene soovib targemaks saada ja saabki(kasutaja basic on hea näide) teine asi on suvaline mölisemine ja soovituste ignoreerimine. Kui ma teen profina oma tööd ja keegi kirjutab et tema teeb sarnast asja 100x odavamalt ja 7x kiiremini ja paremini siis on jutt absurdne.
            Ja kui keegi lubab mulle tänaval molli anda siis noh.. sellise möla jaoks on rate ja muud peldikuseinad.
            Tehnikafoorumis aetakse tehnikajuttu.

            PS. Palju möla jääks olemata kui inimesed oma sünniaasta kirja paneks.

            Comment


              #7
              Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

              Esmalt postitatud KaruTEC poolt
              Tehnikafoorumis aetakse tehnikajuttu.
              Koguaeg ei saa tõsine ka olla.

              Comment


                #8
                Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                olgu,ütlen teile,et mis asi see elekter on.

                ELEKTER ON ÜKS HIRMUS ASI
                (kes ei usu,see vaadaku teemat: Nuputame välja, mis on elekter vol.1)

                Comment


                  #9
                  Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                  kreeklasel jäi täpsustamata.. see on see, mis seina kontaktist tuleb

                  Comment


                    #10
                    Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                    Esmalt postitatud kreeklane poolt
                    olgu,ütlen teile,et mis asi see elekter on.

                    ELEKTER ON ÜKS HIRMUS ASI
                    (kes ei usu,see vaadaku teemat: Nuputame välja, mis on elekter vol.1)
                    Ja tegelikult ikka soengut sellega teha ei saa kahjuks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                      Mina sain teada, mis on elekter, kui ma naelad pistikusse suskasin, siis jõudis mulle kohale, et mis on elekter ja kui ma puudutasin kogematta tööstusvoolu all olevaid juhtmeid, siis sain veelgi enam teada mis on elekter. Ei ole vaja vihastada, näiteks Amisid ei tea ültse mis asi on elekter.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                        Jäin väheke hiljaks raali sisselülitamisega, tundub, et peaegu oleks vist "kodusõjaks" läinud aga pole hullu . Kui ikka mõni mees tahab nii väga teada, mis asi see "elekter" on, siis on võimalus tulla mulle siis lõuna Eestisse maale elektrotehniliste eriefektikatsete läbiviimisel katsejänesteks. Katsete peaeesmärk on järgmine:1. ca 80000 V impulss väljundpingega "Stun-gun" (elektrišokiaparaadi) toime inimorganismidele ja sellega seonduvad hädaohud.
                        2. 3.5 meetrit kõrge ja ligi meetrise läbimõõduga "Tesla pooli" esmakatsetus. Toiteks sellele montstumile siis 30 Kw alajaam ning prognoositavaks väljundpingeks loodetavasti mitte alla 2000000 voldi. Selle aparaadi läheduses(nt. maandatud terasvõrk puuris) saavad katsealused tunda /näha päris elektrit ja selle toimet nt. olmeelektroonikale
                        Teaduslikud katsed/eksperimendid on plaanis läbi viia suve teisel poolel.
                        Ootan agarat osavõttu (osavõtt tasuline), eelregistreerimine on juba alanud.
                        Kui tahtjaid liiga vähe, panen piletid müüki ka surnuaedade/kalmistute peasissepääsude juures olevatesse putkadesse.
                        Ilusat suve kõigile foorumlastele !
                        viimati muutis kasutaja Max27; 01 m 2007, 07:49.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                          Julgen öelda, et minu poolehoid kuulub KaruTec`ile, kuid 100% õigust talle ka ei anna.

                          Õppige korralikult käituma. P.....d, n.....d ja muud kolmekordsed ei ole sobilikud avalikku foorumisse, mis on ju ka üks meedia vorme. Ja lugege seda http://www.tevalo.ee/foorum/faq.php? enne postitamist. Ka vanad olijad võivad vahel mälu värskendada.

                          Kui mõne kasutaja jutt on piisavalt nõme teie arvates, siis on õigem teda üldse ignoreerida.

                          Ja veel: Juba vanad kreeklased teadsid, et mees, kes soovib rääkijana silma paista, peab esmalt kuulamise kunsti selgeks saama.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                            ära mitte kunagi arva, et keegi on kohustatud sulle vastama. ei ole kohustatud.
                            sa teenid vastuse välja, kui esitad olulise, huvitava, kaasamõtlema kiskuva küsimuse, mille lahendamine suurendab kogukonna teadmisi.

                            Muideks miks ma selle eelmise teemaga alustasin.. mõtlesin, et koos annaks mingi naljaka ja loogilisema seletuse asjadele anda..

                            Comment


                              #15
                              Vs: Nuputame välja, mis on elekter 2

                              Ja ära ennast siis golfiga surnuks sõida kui linna lubatakse.
                              Mis Golfil viga on, hää autu on

                              Aga natuke tõsisemalt õeldes arvan et iga inimene õpib kogu elu, kui keegi tahabki midagi ehitada aga asi seltsimees KaruTEC-i poolt maha laidetud saab, siis see ka nagu ei tundu õige, ega kopikas sinu kukrust ära ei võeta selle tegemiseks, kui inimene lõpuks aru saab, et seda seadet vms. pole mõtet/võimalik ehitada siis on ta ju mingi(te) kogemuste võrra targem, kasvõi võtta kõvasti kõneainet loonud Robot muruniiduki, kui inimesel on tahtmist ja raha et sellist asja ehitada aga lõpuks mõistab et see on liialt suur ettevõtmine siis selleks ajaks on ta arvatavasti ära õppinud stepperite juhtimise või mingi sensorite süsteemi ehitamise vms.

                              Kuigi jah-- Hullul ja aurul on palju jõudu!

                              Modedele: mõne kasutaja võiks ära kustutada, juhul kui foorumis on uus suunitlus siis minu ja kui jätkame elektroonikajuttu siis räuskavad lollid.
                              Koom...
                              Kas ma ka võin soovitada mõne kasutaja kustutamist!

                              KaruTEC soovitab ja Digital jookseb... xD
                              Wtf?

                              Comment

                              Working...
                              X