Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Rca juhet vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Rca juhet vaja

    Oleks siis sellist rca juhet vaja 2*rca pistik-4*rca pesa.
    Otsisin sellist tevalost, aga ei leidnud.
    Äkki keegi oskab öelda, kust ma saaks sellise?





    #2
    Vs: Rca juhet vaja

    mismoodi 2->4? 2x (1->2)? Pane Y-üleminekud ja kaks rca-rca kaablit, näiteks

    Seda siis heli puhul. Pilti passiivselt jagada ei saa, seal on videovõimendit vaja vahele. (ühel liinil mitu termineerimist ei saa olla)

    Comment


      #3
      Vs: Rca juhet vaja

      Ma tahan sellist asja teha, et jagada enda dj puldi masteri väljund kaheks. Üks läheks keskusesse ja teine mp3 mängija line in'i, et saaks lindistada.
      Praegu on mul nii, et puldist läheb mp3-mängija line-in'i ja mp3'e väljundist läheb keskusse. Sellega on praegu selline probleem ,et tekib delay ja ma kuulen kõrvaklappidest muusiakt ennem ,kui keskusest(peaksite aru saama, mida ma mõtlen), selletõttu on väga halb muusikat mängida.
      Ei taha nagu veel uut pulti ka osta, millel on record olemas.

      Comment


        #4
        Re: Vs: Rca juhet vaja

        Aga osta pistikud ja pesad, lõiketangid/nuga ja jootekolb ja trei valmis
        endal on suht sama moodi tehtud heli ja pole midagi viga. (pole mingi audiofiil, kes iga krõpsu üles leiab ja maapõhja kirub)

        Comment


          #5
          Vs: Rca juhet vaja

          minu lingitud juppidega saab ära teha... ja kusjuures võid need suvalisse kohta panna - st need ei pea kohe otse puldi taga olema vaid võivad näiteks keskuse tagant edasi jagada.

          Comment

          Working...
          X