Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

CD ja DVD plaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD ja DVD plaadid

    tervist mul oleks tarvis leida kuskilt umbes 400 cd või dvd plaati ühe projekti raames. ei ole oluline et nad töötaksid arvutis vmz, ma kasutan neid dekoratiiv elemendina. ise olen tallinas ja vahel haapsalus, viljandis ka. kellel on pakkuda oleks tore kui leiaks lahkeid inimesi.
    Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

    #2
    Vs: CD ja DVD plaadid

    www.ubuntu.com

    küsi natsa rohkem kui see 55 plaaati, mis nad pakuvad. Ütle et hakkad võrgupeol jagama. Nänn tuleb ca 2 nädalaga koju kätte ja ise ei maksa midagi.

    Comment


      #3
      Vs: CD ja DVD plaadid

      Mul on ka hunnik plaate varutud cd lambi tarvis...kahjuks/õnneks sai ka terve hunnik ubuntusid selleks tarbeks eraldatud. Mitmed ubuntu plaadid olid kuidagi imelikud kah, panid masina urra-urra tegema.

      Comment


        #4
        Vs: CD ja DVD plaadid

        Saadaval 200 CD-d, asukohaga Sauel, pärast kella 15:00 liigun ise Mustamäele (kui vaja siis plaadid ka).
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Vs: CD ja DVD plaadid

          Esmalt postitatud zed poolt
          www.ubuntu.com

          küsi natsa rohkem kui see 55 plaaati, mis nad pakuvad. Ütle et hakkad võrgupeol jagama. Nänn tuleb ca 2 nädalaga koju kätte ja ise ei maksa midagi.


          sealt ma juba tellisin ka plaate omale.
          Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

          Comment


            #6
            Vs: CD ja DVD plaadid

            Ja ikka jäi väheks?

            Comment


              #7
              Vs: CD ja DVD plaadid

              Esmalt postitatud zed poolt
              Ja ikka jäi väheks?

              jepp ikka veel on vähe

              tglt ma pole veel ubuntu plaate kätte saanud ja sealt sai tellida ainult 10 tk korraga muidu ei pruugi suurt midagi saada. siis kindluse mõttes panin 10 tulema.
              Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

              Comment


                #8
                Vs: CD ja DVD plaadid

                ää põe, nad saadavad vabalt üle saja.

                Comment


                  #9
                  Vs: CD ja DVD plaadid

                  Torgiks natuke seda asja ja uuriks tegijalt, et kuidas edeneb?
                  ( tegelikult tahaks teada, kas need 200 CD-d on ikka otstarbekohase kasutuse leidnud? )
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    Vs: CD ja DVD plaadid

                    otstarbe on leidnud osaliselt, kuid veel mitte täielikult. pole aega puurida ja juurida olnud neid plaate. 6 kg plaate seda ikka on puurida

                    ja muide sa antsid kuskil 270 plaati , sest ühes tornis oli peaaegu 140 plaati

                    tänud veelkord
                    Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                    Comment


                      #11
                      Vs: CD ja DVD plaadid

                      Küsi mõnest Eesti arvutitehasest - ML, Ordi vms. Kindlasti on neil vanu draiveriplaate, neid pannakse iga emaplaadiga kaasa aga enne kui kaup maha laaditakse, on juba uued draiverid netis üleval. Ja kui neil on - siis on neil neid PALJU.

                      Comment

                      Working...
                      X