Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED-I takisti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED-I takisti

    tahaks mis takisti ma muretsema peaks uhe leedi jaoks et ta autos läbi ei põleks..tegemit põhjavalgustusest pärit leediga.. et tahaks neid leede nyyd yksikult kasutada

    #2
    Vs: LED-I takisti

    Kasuta otsingut ja õpi eesti keel selgeks.

    Comment


      #3
      Vs: LED-I takisti

      KaruTECi vastus on ehk liiga otsene aga jummala õige...proovi nüüd ise oma posti lugeda ja sotti saada...
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vs: LED-I takisti

        Tõlge hall2085 postitusest korrektses eesti keelde: "Tahaks teada, mis takistit kasutada mingile valgusdioodile..."
        To hall2085:
        1. küsimus: Mis värvi valgusdioodi valgus on? Kui palju pinget kannatab? Kuskil teemas oli selle kohta juttu. http://ourworld.compuserve.com/homep...Bowden/led.htm
        2. küsimus: Oomiseadust tunned, hall2085?
        To teistele: Palun natukenegi aru saada et kõik ei ole teiesugused. Ma ei saa aru, miks teist inimest maha teha. Paremini aitab õpetamine, nt. mida teha nii ja mida mitte.
        Ärge turja karake, kui ma julgesin sõna võtta, kuid teil peaks lausa häbi olema nii käituda. Parem õppige õigekiri selgeks.
        -Artificial_Intelligent-

        Comment


          #5
          Vs: LED-I takisti

          See on vist foorumi kaitsereaktsioon, muidu on varsti sellised küsimused:
          "Klge klemmid, ma panin eila mingi junni stepslisse, siuke pauk käis ja koridoris viskas korgid välja. Junni peal oli mingi K50-6 ja siis 100 ja mk ja veel mingi vankade täht nagu tagurpidi p ja õigetpidi p kokku pandud ja 300 B, see oli ju voldid, eks? Miks ta nii tegi, kas seda ei tohtind seina panna we?"
          WW

          Comment


            #6
            Vs: LED-I takisti

            Sellised teemad Varia foorumisse..
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: LED-I takisti

              Mina ju ei karanud turja, vaid õpetasin.

              Comment


                #8
                Vs: LED-I takisti

                See on paratamatu neti-probleem. Inimesi on palju ja nad kõik on erinevad. Ka koolis saavad ju mõned õpilased pidevalt kolmesid, teised jälle on "oivikud". Lolli võid ju proovida õpetada, aga kasu sellest pole. Küürakat parandab ainult, teadagi, mis. Kui probleem tõesti nii kriitiline on, siis soovitaks modedel õigekeelele mittevastavad, punkte-komasid-suuri algustähti mitte tunnistavate kasutajate kirju mitte lubada foorumisse postitada. Tõesti on raske lugeda, kui inimene ühe hingetõmbega...kogusellepikajutaumaharäägibmistath aböeldajaküsibveelmidagi
                ..phh...jalisabilmaasjata y 8 7 6 juurde, kuigi arvuti tunneb Eesti keelt ja klaviatuur kah eesti tähti omav isend
                Esmalt postitatud Werewolf poolt
                See on vist foorumi kaitsereaktsioon, muidu on varsti sellised küsimused:
                "Klge klemmid, ma panin eila mingi junni stepslisse, siuke pauk käis ja koridoris viskas korgid välja. Junni peal oli mingi K50-6 ja siis 100 ja mk ja veel mingi vankade täht nagu tagurpidi p ja õigetpidi p kokku pandud ja 300 B, see oli ju voldid, eks? Miks ta nii tegi, kas seda ei tohtind seina panna we?"
                Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                Comment


                  #9
                  Vs: LED-I takisti

                  Loomulikult lasteaed jäi mul kahe silma vahele. Eestis on ju IT tase väga kõrge... Mudilaste postitused las jäävad siiski alles
                  Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                  Comment


                    #10
                    Vs: LED-I takisti

                    Esmalt postitatud Werewolf poolt
                    See on vist foorumi kaitsereaktsioon, muidu on varsti sellised küsimused:
                    "Klge klemmid, ma panin eila mingi junni stepslisse, siuke pauk käis ja koridoris viskas korgid välja. Junni peal oli mingi K50-6 ja siis 100 ja mk ja veel mingi vankade täht nagu tagurpidi p ja õigetpidi p kokku pandud ja 300 B, see oli ju voldid, eks? Miks ta nii tegi, kas seda ei tohtind seina panna we?"
                    Sai ise kah nii tehtud kunagi...

                    Ja peale kondede lendasid isegi LED-id, IC-d ja transid seina. Ai kus oli nalja!
                    Felch teab kah minu vägitükkidest natuke...

                    Comment

                    Working...
                    X