Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3 faasiline wifi lüliti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3 faasiline wifi lüliti


    Tere spetsialistid.
    Küsimus, võimalik, et rumal, aga siis seletage palun lollile.
    Selline vidin on kilbis. 3 faasi, wifi. Ewelinki kaudu leviv ja seadistatav.
    https://www.aliexpress.com/item/1005005620988002.html...
    Aga kui pealülitist lasta vool välja, kord või kaks, nooh ehk 4 kordagi, siis enam pilti ette (loe: toimima ei hakka) ei võta, roheline indikaatori tuli ei sütti. Kontaktidele jookseb vool peale ja neutral on ühendatud jne jne, kõik on nii nagu peab)
    Kui vahetada see lüliti analoogse vastu, mis sahtlis seisnud viimased 3-4 kuud JA MIS samamoodi lõpetas toimise ära, siis uuesti kilpi ühendades töötab jälle nagu kulda.
    Mis paganama maharahunemise aeg neil vidinatel olla võib? Või millega seda ravida või slegitada?
    Mina tänan.

    #2
    Kõlab nagu ohutusrakendus.
    Seadus näeb ette, et seadmete isekäivitumist ei tohi olla, samuti ka kontrollimatut ja ise-eneslikku.
    Ehk kui vool kaob ja tagasi tuleb, võib sellega seoses midagi ka valesti olla ja inimene mitte teades, ise kauguses, käivitab mingi seadme läbi nutiseadme.
    Päris karm.

    Kirjuta tootjale, kurda, küsi kuidas taastada "algseaded" peale voolukatkestust.
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #3
      Mul sama nalja sonoffi nutipesad teinud, seisab natuke võib käima minna, aga ükshetk sureb ikka ära. Mis käivad ilusti need pole jukerdanud, seina ja seinast välja käisid ühtviisi. Lugesin katki olevaks, lahti pole viitsind võtta.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment

      Working...
      X