Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Maryland Metrics suletud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Maryland Metrics suletud

    Selgus et:
    Maryland Metrics suletud
    See on paras hoop kõigile tehnikahuvilistele.

    Kogu infot on hakatud igal pool sulgema, lehed on poolikud või kättesaamatud, midagi on- aga selle eest küsitakse raha.
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    #2
    näib et paras hoop sulle endale.

    minujaoks täiesti tundmatu koht. alldatasheet ja elektrotanya on olulisemad.

    Comment


      #3
      +1
      Esimest korda kuulen.

      Tundub mingi kinnitusvahendite müüja.
      Infot on tema kohta minimaalselt.
      Seega ei hooli väga.

      Üldsegi viimasel ajal olen palju tuhninud netis.
      Kuna eesti epoodide ja üldse poodide hinnad on ülemõistuse üles keritud omakasu eesmärgil, siis olen leidnud väga häid alternatiive lähinaabrite internetist.
      Kus hinnad 2-4 korda odavamad eesti poodidest.

      Seesama O-pood teeb ikka metsikut juurdehindlust.
      Loomulikult on hea, et Ta üldse olemas on, aga sealt võib võtta, kui kohe on vaja ja muud varianti pole.

      Leidsin talle alternatiivi ja mul "jäi suu lahti", kuidas saab keegi naaberriigis nii odavalt müüa ja samas saadab ka eestisse 2-3€ eest.
      Noh, näiteks O-Poes 1 tk X toodet: 50 senti või 1€.
      Naaberriigis 50 sendi eest sama toodet saad 5 või lausa 10tk.

      Ilmselgelt tellin edaspidi naaberriigist, mis vähegi võimalik / kasulik.
      Rääkimata sellest, et laoseis naabril tihti palju rikkalikum.

      Niiet soovitan kõigil tuhnida, mitte ainult elektroonikaosas.
      Ka tööriistad jne.

      Seesama Amazon müüb ka odavamalt (sh. postikulu), kui meie kauplused.
      Jah, võibolla (vahest) tuleb toll vms vahele (maks).
      Aga see köömes.

      Võibolla veits offtopic, aga sain hingelt ära.
      Kuidas eestlast ikka röövitakse. Õigemini eestlane (ja mitte ainult) röövib lihtkodanikku.


      Mingeid aadresse ma siia loopima ei hakka.
      Kellel väga vaja ja otsida oskab ning keeled ka suus, see leiab kõik,
      viimati muutis kasutaja Elektrik; 24 01 2023, 16:47.

      Comment


        #4
        Tehnikainimese jaoks oli seal..
        Alates ükskõik millise tuntud või ka üldsusele tundmatu materjali koostisest, tema keemilisest ja elektrilisest omadustest ja millisele standardile ta millises riigis vastab;
        ning kõike mida nendest enim valmistatakse, nende kõik omadused, tolerantsid ja elueanormid.
        Piltlikult-- lüüakse kopp mäkke ja hakatakse maaki kaevama, .. kõik mis sinna vahele jääb.. ja selleni kui merss seisab lõpuks vanaraua platsis..
        Nagu.. ükskõik mis mutter, flants, võll, tigu, laager, liitmik, liugepind, kardaan, rihmaratas, Nema või DIN võlliots, jne-jne ..andmed olemas.
        Need nimetatud olid vaid "jäämäe pisike tipp" (nagu kastan kolmekordse maja kõrval).
        --
        Nagu, ehitad lineaarajamit ja sul on korraga vaja sadu erinevaid andmeid, arvutusi, ükskõik mille kohta, et seda laitmatult ja pikaealisena kokku panna.
        Ja kui mingis osas andmeid pole, on andmed ligikaudsed või puudulikud, on tegelikult jama majas. Ja ei osta ka niisama lampi midagi, ..
        --
        Mul oli vaja inverteril vahetada ära polt, et rohkem kaablikingi mahuks alla. Kruvisin vana välja ja.. polnud sellist karbis. 3/16 küll, aga mis samm.. (metrix ka maas)
        Vanast ajast veel paar tabelit alles.. sain ka poldi.

        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #5
          Kui infi vaja siis on raamatukogu olemas, see on üks odavamaid viise info ligi pääsemiseks. Internetis olnud andmete pärast ei tasu nutta. sest ühelgi metalliprofil, kes mulle asju on teinud pole olnud internetti. Ainult peotäis mitmesuguseid kaliibreid ja vägakulunud raamatuid täis riiul leidus töökoha puhtamas otsas. Ja nende meeste tehtud asjad käisid, vähemalt niikaua kuni ma nendega tegelesin. Mul naabruses on üks sepp, see ütleb ainult viiliga proovides ära milleks miski materjal kõlbab ja ka seda kas tööriistana näiv asi on tööriist või tüng.

          Sammuti on korralikuma CAD/CAM/CAE rakenduse andmebaas taolist infot täis. ainult et sinna on roppkallis juurdepääs. vist 30 päeva lubatakse ilma rahata ligi: https://trials.sw.siemens.com/nx/

          keermete jaoks on selline riist: https://www.stokker.ee/keermekamm-mu....102%7Cx-scala

          on kahesuguseid meetermõõdustikule ja tollidele.

          ja ma leidsin veel ühe koha mis võib huvitav olla:
          https://www.academia.edu/40173495/MA...SIZE_RANGE_ISO
          nõuab konto loomist
          viimati muutis kasutaja olavsu1; 25 01 2023, 02:43.

          Comment


            #6
            keegi on teinud nagu varundust.....

            http://forlorn7.narod.ru/books/techn...ndx/inxtst.htm

            Comment

            Working...
            X