Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Materjali tuvastus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Materjali tuvastus

    Hei,

    Oskab keegi kirjelduse ja pildi baasil tuvastada materjali. Materjal meenutab kunstkangast, pehme, kiuline ja libedapoolne, talub kuuma. Selline nn. riidest vaheleht asub kuumuti ja kummilindi vahel, et lint kuumutil libiseks. Tundub selline plasti ja miski nö riide segu, talub ca 300 C. Kas kusagil võimaliks saada analoogsete omadusega kangast.

    Parimatega,
    Kawai

    #2
    Klaasriie. Mul oli kunagi summutiparanduskomplektis selline lint. Nüüd ei tea, milliseid "koplekte" täna müüakse - toonane autogi vast juba ammu vanarauaks viidud.

    Comment


      #3
      Phelps fiberglass products have wide ranging applications including HEPA filters, fireproofing, welding blankets and safety curtains, oven door gaskets and much more

      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

      Comment


        #4
        Tulekustutustekid peaksid sellest valmistatud olema.
        Klaasriidest valmistatud tulekindlast materjalist tekiga saab kustutada rasvapõlengut pannil, süttinud kodumasinaid jms. Tekki tohib tule kustutamiseks kasutada vaid ühe korra.
        Klaasriidest valmistatud tulekindlast materjalist tekiga saab kustutada rasvapõlengut pannil, süttinud kodumasinaid jms. Tekki tohib tule kustutamiseks kasutada vaid ühe korra.

        Comment


          #5
          Autopoest kereparanduskomplektis on see olemas, ehk müüvad eraldi ka. Aga hargneb kole lihtsalt, pead servad kuidagi kokku võluma.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            paatidega tegelevatelt vendadelt saaks paremat. olen näind seda kolmes paksuses ja ca 1,5m laia kangana.

            Comment


              #7
              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              paatidega tegelevatelt vendadelt saaks paremat. olen näind seda kolmes paksuses ja ca 1,5m laia kangana.
              Reovee mahutite tootmisel samamoodi kasutatakse.

              150, 300, 600 nimetati neid vist.
              Klaasriide 600 üks kiud oli nii tugev et kätega lõhki ei tõmmanud,, aga keha raskust ei kannatanud.

              Selle ülesanne klaasplasti sees on sama mis betooni sees armatuur.
              http://hparchive.com/
              https://worldradiohistory.com/index.htm

              Comment


                #8
                neid lõngasid on neli erinevat. kolme varianti lõimetise (lõimelõng) oma ja üks varant kangasüstiku lõnga, see on eriti peenike ja tugev.

                Mul isegi on suurem kull jämedat lõimelõnga miski kiri on ka pakis homme vaatan mis seal peal. paarsada tükki läks neid rulle masinase kui kuduma hakkas.

                //viimsis oli sõjaväe (vist?) klaasplast paatide tehas ja seal kudusid riiet ka.

                Comment


                  #9
                  Tänud vastajatele. See, mis mulle sobib on hästi peenikese silmaga, et näpuga ei tunnegi praktiliselt ja üpris õhuke on ka, paksuseks 1-2 lehte tavalist kontoripaberit, jäikuse ka niienamvähem sama. Kas kusagil võiks ka sellist materjali müügil olla?
                  viimati muutis kasutaja kawai; 31 m 2021, 19:32.

                  Comment

                  Working...
                  X