Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Vanale raadiole bluetoothi moodul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vanale raadiole bluetoothi moodul

    Tere, soovitage mõnda head moodulit millega saaksin vana ressiiveri Arena T2500 panna mängima üle bluetoothi. Tänades Mihkel

    #2
    Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

    Olen sarnasel otstarbel kasutanud seda: https://www.k-rauta.ee/p/audiocore-a...ansmitter/6hyp
    Kas just "hea moodul", aga minu vajadused on seni rahuldanud.
    viimati muutis kasutaja Plinn; 20 10 2019, 10:08.

    Comment


      #3
      Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

      See pole päris see mida ma otsin. Idee on leida selline mille annab panna ressiiveri sisse. NB. Ressiiver on aastast 1969.

      Comment


        #4
        Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

        1 variant oleks osta mõni odavama otsa bt kõlar ja selle valjuka küljest juhtmed lahti võtta ja suunata signaal raadiosse

        https://arvutitark.ee/est/tootekatal...bad-kolarid455

        Comment


          #5
          Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

          Kõlab huvitavalt, peab mõtlema.

          Comment


            #6
            Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

            https://www.upload.ee/image/10566948...922_154618.jpg
            5 euri.

            Comment


              #7
              Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

              Tänan pakkumise eest kuid otsin veel.

              Comment


                #8
                Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                Mihkel, millist varianti tegelikult otsid?
                Välja on käidud sisuliselt kõik mõistlikud ja ainuvõimalikud variandid.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                  Ju siis mu idee on vale. Kui olen lahenduse leidnud annan teada. Tänan kõiki kaasa mõtlejaid.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                    Ebays v hiina poodides leiab selliseid mooduleid. Võid otsida ka sovivaid instructables.com projekte, sealt saad mooduli nime või lingi.
                    Toidan trolle!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                      Tänan
                      viimati muutis kasutaja Scott; 22 10 2019, 02:29. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                        Esmalt postitatud mihkel7 poolt Vaata postitust
                        Tänan pakkumise eest kuid otsin veel.
                        Mul on lahendus, mida saab paigaldada praktiliselt igasuguste ressiiverite, tuunerite, raadiote sisse. On stereo line out, saab ka monoks summeerida ja helikvaliteedil pole viga (BT kohta).
                        Click image for larger version

Name:	04.jpg
Views:	1
Size:	345,8 KB
ID:	872279
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                          Vot midagi sellist ma otsingi. Räägi või kirjuta natuke täpsemalt. Võid ka lingi panna mis see täpsemalt on. Tänades Mihkel
                          viimati muutis kasutaja Scott; 22 10 2019, 02:28. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vanale raadiole bluetoothi moodul

                            Tegelikult laiendaks natuke teemat.
                            BT asemel saab ja on tänapäeval palju mõttekam panna targem moodul, mis oskab süüa spotify jm striime, mängida koduserverist üle dlna, istub allplay multiroom setuppi jne. Moodulina näiteks siin või valmis pisikese seadmena absurdselt soodsa hinnaga nt siin, kesta võid ära võtta, kui ei meeldi. Mul neid viimaseid on paar tk, toimivad. Võib ka ise raspberry või mõne muu *Pi baasil ehitada, kui ajaga midagi pihta pole hakata
                            Toidan trolle!

                            Comment


                              #15
                              Vanale raadiole bluetoothi moodul

                              Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
                              Tegelikult laiendaks natuke teemat. BT asemel saab ja on tänapäeval palju mõttekam panna targem moodul, mis oskab süüa spotify jm striime, mängida koduserverist üle dlna, istub allplay multiroom setuppi jne.
                              Idee on muidugi võimas. Aga see võimekus on kõik täna olemas suvalise nutiseadme sees. Seega saab olukorra lahendada pisut lihtsamalt. Aga loomulikult ei ole keelatud arendada mida iganes... Maitse asi.

                              Esmalt postitatud mihkel7 poolt Vaata postitust
                              Vot midagi sellist ma otsingi. Räägi või kirjuta natuke täpsemalt. Võid ka lingi panna mis see täpsemalt on. Tänades Mihkel
                              Konkreetne inimene nagu ma olen, arendasin vastavalt sarnasele vajadusele suhteliselt lihtsa BT vastuvõtja, mida saab istutada tänu universaalsele toiteosale enam-vähem suvalise heliseadme sisse, või sobitada välispidiselt. Võin komplekteerida kiti, mille ise koostad, võin koostada selle ka valmis, sellel teemal arvan et peaks suhtlema PS.
                              viimati muutis kasutaja Scott; 22 10 2019, 02:31. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)
                              Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                              Comment

                              Working...
                              X