Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vana plaadimängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vana plaadimängija

    Tere. Tunneks huvi kus ja kas üldse müüakse mingisuguseid osi
    plaadimängijale Melodija stereo, nimetatakse rahvakeeli ka laastulõikajaks või kuidas iganes veel?

    #2
    Vs: Vana plaadimängija

    Esmalt postitatud päikesekiir poolt Vaata postitust
    Tere. Tunneks huvi kus ja kas üldse müüakse mingisuguseid osi
    plaadimängijale Melodija stereo, nimetatakse rahvakeeli ka laastulõikajaks või kuidas iganes veel?
    ; Üldjuhul ehk "Osta" keskkonnas, aga siinsed inimesed viskavad nad lihtsalt minema!

    Comment


      #3
      Vs: Vana plaadimängija

      Mida Sul konkreetselt vaja on ? Tean, kust saab.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Vana plaadimängija

        Tere. Mul oleks vaja seda keskmist puksi, kuhu käib siis plaadimängija võll. Aga et see on sinna needitud, siis peaks kogu
        mehhanismi plaadi võtma? Siis oleks vaja seda kummirulli mis veab plaadiratast. Nõel ei teeks ka paha.
        Korpuse teen ise korda, see on lihtne. Leidsin ta koli hulgast. Ja mul on hästi sügavalt savi kui kehvaks teda
        peetakse ja mis ta kohta öeldakse. Ma ei hakka vaidlema, vaid palun abi nats.

        Comment


          #5
          Vs: Vana plaadimängija

          mul on pakkuda üks töökorras piesopeaga isend. Hind 10€. Asub Viimsi poolsaarel. Muu inf privas.

          Comment


            #6
            Vs: Vana plaadimängija

            Minu käest saab ka ühte-teist.Pärnus.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Vs: Vana plaadimängija

              Vaata oma isendit ja kirjuta millise mudeliga tegu:
              Радиола имеет 3 варианта исполнения в зависимости от типа ЭПУ, примененного в проигрывателе.
              Мелодия 104-стерео
              имеет IIЭПУ-62СП с головкой звукоснимателя ГЗКУ-631Р с корундовой иглой,
              Мелодия 104-стерео-01 имеет IIЭПУ-62СП с головкой звукоснимателя ГЗКУ-631РА с алмазной иглой,
              Мелодия 104-стерео-02 имеет IIЭПУ-62СМ с магнитной головкой звукоснимателя ГЗМ-105.
              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

              Comment


                #8
                Vs: Vana plaadimängija

                Ei hakka teemat risustama ja uut teemat tegema.Aga on tekkinud küsimus .Milline plaadikeerutaja (NSVL-is) oli otseveomootoriga ja kas neid oli mitu.On enesel neid mitu ja tahaks lahti saada,Või vahetada.Loetletud isendid on ilma elektroonikata.Uued-kasutamata,tehasest saadetud teiseks otstarbeks.Pakkuda mootor ja plaat.

                Comment


                  #9
                  Vs: Vana plaadimängija

                  Uurisin privas. Talle sobib see

                  Ja selle ta ka saab (niisama).

                  Edit: otseveoga on Arija102 . Endal olemas.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment

                  Working...
                  X