Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Köögihunt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Köögihunt

    Kunagi sai ostetud köögihunt Franke SD280, töötas umbes kaks-kolm aastad, ja läks katki. Sai uus ostetud, tänaseks on tulemus samasugune. Tahaks teada millised kogemused teistel on, kolmas kord samasuguse osta, on kuidagi imelik. Oskab keegi midagi soovitada?
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    #2
    Vs: Köögihunt

    Meil töötab DS-MD 1/2HP juba vist viiendat aastat - mismoodi teie oma "katki läks"?

    Comment


      #3
      Vs: Köögihunt

      Ilmselt mul on samasugune, ka 1/2HP. Ei mäleta enam mis eelmisel viga oli, aga kindlasti oli see mehaaniline, ja sellist juppi mina kuskilt ei leidnud, seda uut pole veel lahti võtnud, koguaeg unustan osta mingi torujuppi, mis asemele ajutiselt panna. Eelmine jäi lihtsalt seisma, see tegi natuke aega koledat häält. Eks mõne aja pärast võtan lahti, kuigi see on mõttetu tegevus, juppe nagunii pole võtta.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        #4
        Vs: Köögihunt

        Koledat häält tekitavad tavaliselt hunti sattunud kivikesed või väiksed poldid-mutrid, mis põrandapesuveega koos valamust alla valatakse.

        Varuosana on mul läinud vaja seda voldilist kummivahelikku ja seda sai Espaki kaudu (mul isegi vist Franke esindajaga meilivahetus kuskil alles).

        Kui omi hakkad ära viskama, võid mulle teada anda ;-)

        Comment


          #5
          Vs: Köögihunt

          Põrandapesu vett sinna kuidagi ei sattu, pealekauba käib see kupatus vabalt ringi. Minu omad on samuti Espakist ostetud, aga juppe neil pole pakkuda, pakkuvad odavalt uus osta. Vähemalt tore on kuulda, et kellelgi on pikemat aega vastu pidanud.
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            #6
            Vs: Köögihunt

            Rahuolekus võib kupatus vabalt ringi käia, tööseisundis hakkab tsentrifugaaljõud trikke tegema. Võta üks neist kahest lahti ja anna teada, mida seest leidsid.

            Saadan sulle PS-iga Franke kohaliku esindaja kontaktid.
            viimati muutis kasutaja madis64; 10 05 2017, 12:48. Põhjus: kirjavead

            Comment


              #7
              Vs: Köögihunt

              Suur tänu!
              Ega ta eriti kergelt lahti ei käinud, mäletan et kulus aega, ja tuli jõudu kasutada. Momendil pole eriti aega sellega tegeleda, hakkasin jälle ehitusega tegelema, eks paistab kauaks minul viitsimist jagub....
              Kui lahti võtan, võin pildid teha, kui huvi on.
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #8
                Vs: Köögihunt

                Kui ära hakkad viskama, on kindlasti huvi ;-)

                Comment


                  #9
                  Vs: Köögihunt

                  Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                  Ega ta eriti kergelt lahti ei käinud, mäletan et kulus aega, ja tuli jõudu kasutada. Momendil pole eriti aega sellega tegeleda, hakkasin jälle ehitusega tegelema, eks paistab kauaks minul viitsimist jagub....
                  See on kahjuks omane sellele Franke sarjale. Franke pole neid ise valmistanud vaid tellinud ja oma kirjad peale lasknud panna. Eestis on neid pakkujaid juba küll kelle omad rohkem peavad. Vaata mõni USA tootja. Näiteks üks kes meil müüb on siin www.valamuhunt.tk
                  viimati muutis kasutaja Scott; 07 10 2017, 02:13. Põhjus: tsitaat käib enne vastust, mitte pärast!!!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Köögihunt

                    Mul lendas see Franke siis täna - ketas on täiesti liigutatav (kruvikeeraja otsaga), kuid mootor pingestamisel undab ja lööb kaitsme välja.
                    home, oled midagi vahepeal asemele ostnud?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Köögihunt

                      Olen paar korda seda lahti võtnud, ja on iseenesest tööle läinut, praegu on jälle vait. Mina arvan et viga on selles tsentrifuugal lülitis, milleks teda vaja on ei saa mina eriti aru. Aga tore on kui insener asja üle vaatab. Anna palun teada kuidas sellest lahti võiks sada, igavene haige konstruktsioon sellel hundil.
                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Köögihunt

                        Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                        Olen paar korda seda lahti võtnud...
                        Ega sa sellest lahtivõetuna pilte pole teinud?

                        Tutvusin täna "hundiolukorraga" meie kohalikus kaubandusvõrgus - Franke neid enam ei paku, Ehituse ABC (mis neid WasteMaid-e peaks kohapeal müüma) oli inventuuris, kuid need WM-id on andmete järgi kõrgemad kui Franked nii et nende alla majapidamisämbri lükkamine võib olla probleemsem.

                        Amazonis paistab valikut olema - eks tuleb sellega tutvuda.

                        Niisama lambist ainsat hunti parandama hakata (eriti kui see viga näib olema korduva iseloomuga) nagu ei innusta, parem on omada asendusvarianti.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Köögihunt

                          Pilte pole teinud.
                          Peaks ja uue ostma, aga millise?


                          Tegelikult tuleks sellele mootorile uus juhtimine teha ja need kontaktid minema visata. Aga mina ei saa aru kuidas see töötab. Kui on mootoril kaks mähist ja näitavad erinevad takkistust, mida see peaks tähendama? Minul on neid kaks tükki ja mõlemal on nii. Kas ühel mähisel on veel mingi komponent juures, või mina mõõdan midagi valesti, mootori kontakte pole lahti ühendanud, aga seal ei paista midagi lisaks olevat.
                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Köögihunt

                            Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                            Kui on mootoril kaks mähist ja näitavad erinevad takkistust, mida see peaks tähendama?
                            Aga mootoril ongi ju minimaalselt kaks mähist. Või millest sa räägid?

                            E:
                            Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                            Mina arvan et viga on selles tsentrifuugal lülitis, milleks teda vaja on ei saa mina eriti aru.
                            Mina ei saa ka aru, pole kunagi säherdust riista näinud. Aga vahet pole, see ei takista oletusi teha. Ma oletan, et see lülitab teise/ergutus mähise välja kui pöörded piisavad on. Aga ma võin muidugi ka eksida.
                            viimati muutis kasutaja A.S.; 01 12 2019, 18:18.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Köögihunt

                              Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                              Peaks ja uue ostma, aga millise?
                              Kui natuke ootad, annan teada, mida ise ostan (erinevalt sinust on minul ainuke olemasolev eksemplar katki).

                              Tegelikult näib see Franke hundi puudumine olema kaheldava väärtusega väide - Franke kodulehel on TE-seeria täiesti esindatud:

                              https://www.franke.com/gb/en/ks/products/product-search/product-explorer-results.html#akCache=true&p=1&t=grid&f=cat10020_13 348-scndgrp10021_21187

                              n
                              ing Amazonist ka ostetav.

                              Comment

                              Working...
                              X