Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

JIS kruvikeeraja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    JIS kruvikeeraja

    Ehk keegi targem oskab soovitada, kust oleks võimalik leida JIS 000 kruvikeerajat? PH 000 saab kohati ka nende kruvidega hakkama aga paaril kruvil said servad vähe kannatada ja pigem tahaks leida ikkagi õiget kruvikeerajat. Käsil siis Canoni kaamera katikuvahetus ja mõni kruvi on veel jäänud, et saaks hakata asja juba kokku laduma.

    Ette tänades!

    #2
    Re: JIS kruvikeeraja

    Kullo mudelipood äkki?
    BalticBoltist võib ka katsetada.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: JIS kruvikeeraja

      Kullo muldelipood polnud ka sellisest asjast midagi kuulnud. Proovitud nii Oomipood, Elfa, Noor Tehnik ja veel mõned kohad. Tuleb vist panustada Ebay-le või Amazonile.
      Lisatud failid

      Comment


        #4
        Vs: JIS kruvikeeraja

        Peene viiliga Phillips kruvikat/otsikut kohendada ei kannata?
        Selle tühja asja pärast nüüd maalimakaubandust edendama hakata, no ma ei tea?

        Comment


          #5
          Vs: JIS kruvikeeraja

          Mul endal sarnane peenriistade komplekt, kus JISs on olemas. Tellisin (vist) UKst

          Aga kas kolme pentaxi/canoni kruvi pärast seda telliks, ei tea.
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            #6
            Vs: JIS kruvikeeraja

            eriti kui selline tühiasi on natuke kallima asja küljes

            siis odavalt või tööks

            vessel tools või siis moody tools
            "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

            Comment


              #7
              Vs: JIS kruvikeeraja

              Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
              Mul endal sarnane peenriistade komplekt, kus JISs on olemas. Tellisin (vist) UKst

              Aga kas kolme pentaxi/canoni kruvi pärast seda telliks, ei tea.
              Mul on välimuse järgi sama komplekt olemas ja sellest komplektist oli ainuke, mis mingilgi määral suutis JIS kruve keerata PH 000 aga siiski kippus vähegi väle lähenemise puhul kruvipead maha keerama. Seega igaks juhuks küsiks üle, kas Sinu komplektis on lisaks PH 000-le olemas ka mingi eraldi tähistusega JIS kruve sööv otsik? Mine tea, ehk on sama välimuse juures karpi laotud erinevad otsikud.
              Proovisin ka PH 000 otsikut väikese viiliga kaasa aidata aga katse ebaõnnestus. JIS kruvi on lamedama tipuga kui PH ja see eelnevalt kaasa pandud pildilt välja ei paista.
              viimati muutis kasutaja Kriimsilm123; 29 m 2016, 22:52.

              Comment


                #8
                Vs: JIS kruvikeeraja

                Esmalt postitatud Kriimsilm123 poolt Vaata postitust
                kas Sinu komplektis on lisaks PH 000-le olemas ka mingi eraldi tähistusega JIS kruve sööv otsik? Mine tea, ehk on sama välimuse juures karpi laotud erinevad otsikud.
                .
                Pole ennem põhjust olnud nii peenikesse ristpeasse süveneda, nagu seda on JIS 000, aga vaatasin oma karbi otsikuid ilma luubita - jaapani standardiga ristpäid tundub tähistatult olevat 3 tükki - J000, J00 ja J0 tähistusega, nagu ka sellel lingil alt vasakult 2 pilt suurendusega näitab.
                http://www.ebay.com/itm/New-Premium-Quality-56-iN-1-Opening-Repair-Tool-Kit-for-iPhone-4-4s-5-5s-6-/400683208604
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  #9
                  Vs: JIS kruvikeeraja

                  Igatahes suured tänud! Tellisin sama karbi ja eks vast nii nädala pärast olen targem. Moodi Toolsi 4 JIS kruvikeerajat oleks olnud koos saatmiskuludega nii 40 eurine väljaminek. Hetkel siis 56 osaline karp tuleb 18 euriga.

                  Comment


                    #10
                    Vs: JIS kruvikeeraja

                    Kokkuvõte selline: Inglismaalt tuli karp sama sisuga, mis mul juba olemas on. Nädalajagu kirjavahetust saatjaga pole veel kugugi viinud peale tegelase tõdemuse, et kontol olev info ja reaalsus ei lähe tõesti kokku. Nüüd siis oman kahte otsikute karpi ja JIS otsikud ikka puudu.

                    Martk: ehk oled nõus loobuma oma JIS otsikutest ja vastutasuks otsikud Sinu vabal valikul + vajadusel kompensatsioon?

                    Comment


                      #11
                      Vs: JIS kruvikeeraja

                      Olen ilmselt 30 + aastat kasutanud ainult Phillips ja Pozidrive kruvikeerajaid teadmata JIS kruvikeerajate olemasolust. Olen kuidagi hakkama saanud, aga nüüd otsustasin vea parandada.
                      Seega tellisin saksast originaal Moody Tools kruvikate komplekti ja kuna juba tellisin, siis võtsin kaks komplekti.
                      Pakun ühte komplekti hinnaga 30.-
                      Asub Haapsalus, saan saata postiga, lisandub saatmiskulu.
                      Lisatud failid

                      Comment

                      Working...
                      X