Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

DC-kaitselüliti vms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DC-kaitselüliti vms

    Tere.

    Ma ei oska seda isegi lihtsalt sõnastada: vaja oleks põhimõtteliselt reguleeritavat kaitselülitit.

    Olen varem sellisel otstarbel kasutanud Ericssoni PDU väljundi moodulit:
    Lülitiks on võimas FET, voolu mõõdetakse šundi pealt, opvõimendiga tehakse tulemusest prose ADC-le arusaadav sisendpinge ja prose lülitab kui vaja. Ülekoormuse ja lühise rakenduskarakteristikud saab softis paika panna... või lihtsalt šunti mudida mõõtma nii nagu vaja.
    Lisaks oli tal loogika, kui kiiresti ja mitu korda võis uuesti voolu peale lülitada.

    Kas sarnase funktsionaalsusega tükki on ka laiatarbes saadaval ? ..ja mis väljendiga otsida võiks ?
    Oleks vaja tekitada toitekas, kus saab erinevate väljundite kaitsmeid eraldi keerata.

    Pinged kuni 60V, vool 0,5 kuni paarkümmend A.

    J.

    #2
    Vs: DC-kaitselüliti vms

    On selline asi Resettable Fuses
    Kui vool läheb suureks siis katkestab ja jahtudes taastub.

    Osta: Miscellaneous PPTC Resettable Fuses. Farnell Eesti pakub kiireid hinnapakkumisi, samal päeval lähetamist, kiiret kohaletoimetamist, laia valikut, tehnilise teabega andmelehti ja tehnilist tuge.


    Kui laduda rööpi sellised punnid ja igale järjest lülitid siis saaks midagi lihtsat, kaitsvat ja reguleeritavat.

    Neid Farnelli asju saab tellida ka Oomist kui saata neile tellimuses Farnelli detaili kood. Testitud.

    Comment


      #3
      Vs: DC-kaitselüliti vms

      Ungari raadiojaama toiteplokkis oli liigvoolu kaitse tehtud ümber herkoni keritud mõne keeru juhtmega.
      Sagedusmuundurites on voolutugevuse mõõtmine lahendatud ümber südamiku keritud paari keeru mähisega ja halli anduriga. Sundis läheb pinget kaduma ja eraldub võimsust
      aga magnetvälja mõõtmine võtab vähem võimsust.
      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

      Comment

      Working...
      X