Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

telefoni värvimiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telefoni värvimiseks

    kas on mingit sellist värvi/lakki, millega telefoni värvida ilma, et juppideks peaks lammutam
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    #2
    Ise üldiselt olen teinud nii kinnikatmisega kui täiesti juppideks lammutamisega. Kui ikka võtad telefoni juppideks, siis on tulemus hulga parem ja endal on kah lihtsam toimetada - alates matistamisest lõpetades üldise värvi kvaliteedini. Muidu mis telefoniga tegu? osakn äkki abiks olla, ise päris paljusid lahti võtnud.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      ericsson T28
      äkki mõned lingid on kusagil lahtivõtmise kohta siis
      ja kellel on selle konkreetse mudeliga olnud kokkupuudet
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        Sa tahad tagakorpust, seda metall osa ära värvida? Seal see tagukorpus käib nii ära, et antenni võtad välja, seal on üks kruvi - keerad lahti ja siis seest pääseb kah midagi lahti. Aga tagakorpus ise käib nõksudega kinni - ausalt öelda ei soovita ise lahti kiskuma hakata, mine vii parem ntx Tln. Kalevi spordihalli juures on EMT pood, seal lahe teenindav personaal, võtavad lahti sul selle telefoni.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          üks sõber kavatseb oma 3310'ne neoonküünelakiga üle peitsida! kui saab hea, siis teen oma 8210'nega sama!

          Comment


            #6
            mmmm.... aga oled näinud trollides ja bussides siukseid naisi, kellel küünelakk on peaaegu maas, niimoodi koledalt? ma küll sellist telefoni ei taha
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              jah kyynelakk... ;D...irww.Ei soovita kyll,sest sul kulub see korpuse w6rv lõpux maha,tee parem spraiga nuh tavalise aerosooliga kulub seegi maha kuid kui h6sti w6rvid siis ei tule.AGA ÄRA SA KYYNELAKKIGA KYLL WÄRWI... ;D
              Mehed Punk On Elu!

              Comment


                #8
                küünelakk on nüüd küll väga DOWN
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Muidu ise olen kasutanud autovärve - need nagu kõige paremad. Mul üks tuttav automaaler tegeleb kah telefonide värvimisega, tema soovitaski. Ja loomulikult tuleb pärast kogu korpus lakiga katta - mida tugevam seda parem. Siingi olen kasutnaud autolakke - firma Motip tooteid.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Olen ise päris mitmekümneid telefone värvinuda ja see tavaline auto värv pole sugugi kõige parem .Võta parem auto velje värv pane sinna mingi laki kiht ka peale ja sa näed kuidas värv püsib.Kõvasti paremini kui see tavaline auto värv.

                    Comment

                    Working...
                    X