Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Välklambi abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Välklambi abi vaja

    Tere

    Ühe katsetuse juurde oleks vaja sellist väiksemapoolset välklampi nagu pisematel digifotokatel sees on.
    kas keegi oskab juhatada otsapeale mis markeeringuga need olla võivad ja kuskohast selliseid osta saab.
    Ise olen leidnud Xnenoni toodangut aga kindlasti on antud vidinate tootjaid rohkem.

    #2
    Vs: Välklambi abi vaja

    Mul on selline tunne, et vedeleb kusagil vähemalt üks. Kui huvi anna teada, kus oled ja mida täpsemalt vaja.

    Comment


      #3
      Vs: Välklambi abi vaja

      Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
      Mul on selline tunne, et vedeleb kusagil vähemalt üks. Kui huvi anna teada, kus oled ja mida täpsemalt vaja.
      Huvitab see, mis marki see sähvaka asjandus seal sees on. Selle järgi juba saaks edasi kaevata palju talle seda va sirakat vaja tekitada on ja mis vidinaid veel talle seltsiks hankida vaja oleks, et 3V talle meelepäraseks teha.

      Ise olen muidu maamiis aga sügiseti naine ikka vahel laseb Nõmme turule kapsast ja kardulast müüma.

      Comment


        #4
        Vs: Välklambi abi vaja

        Mõne õlle eest annaks ära fotoka.Urgitsed ise selle välgu sealt välja.Olen ise Nõmmekas ja käin tihti Nõmme turul.Pole probleem seda fotokat
        kaasa võtta.Astu ühendusse Tel.53855612.

        Comment

        Working...
        X