Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

12 V pirn kaunistusele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12 V pirn kaunistusele

    Oskab keegi öelda, kus kohast saaks sellist pirni või teab, mille järgi otsida https://www.dropbox.com/s/5gmcyl3uz9...9 19.43.32.jpg.
    Elektroonikapoest soovitati osta autopirn 12v 1,2w, aga nagu näha, siis see ei sobi (on tuhmim ja pikkuselt lühem), lisaks tuli jalgadele traadid juurde tinutada, et ühenduse saaks https://www.dropbox.com/s/c09l2yk4mo...9 19.39.56.jpg

    #2
    Vs: 12v pirn kaunistusele

    Vanad, veneaegsed tööstusautomaatika kappide, kommutaatorlambid kõlbavad! Neid tehti mitmesuguse voolutarbega. (90mA/12V; 35mA/12V; vist oli ka 100mA/12V.) Rohkem praegu nagu ei meenugi) Teiseks ka kuusekaunistuste jadades võivad olla 12V isendid.Otsida saad selle järgi, et otse el.võrgust toites peaks neid seal ühes jadaühenduses olema vähemalt 20, siis see ahel kannatab võrgupingega toita. Otsi Tartu Tiigi Elektroonikast!
    viimati muutis kasutaja rainadov; 05 m 2014, 13:49. Põhjus: koma

    Comment


      #3
      Vs: 12v pirn kaunistusele

      24 voldiseid (neid rainadovi omi) on kindlasti. otsides ehk ka 12V . Tuleb otsida.

      Comment


        #4
        Vs: 12v pirn kaunistusele

        Need vene omad nägid välja umbes sellised, see tagumine ots kukkus tavaliselt vabatahtlikult küljest ära.

        Comment


          #5
          Vs: 12v pirn kaunistusele

          Sellised pirnid meenutavad detsembri keskpaika ja pirnide vahetamist nendes kapis olevates kaablites.
          Kuskil poes oli neid kotiga müügil. Kuskil 10-20 kaupa kotis. Hiljuti, paar aastat siia-sinna, ostsin lisaks.
          Kas Koduekstra või Novaluks? Oli ka termolülitiga lamp mis pani ahela vilkuma.

          Comment


            #6
            Vs: 12v pirn kaunistusele

            Mingeid sarnaseid kasutatakse ka autoraadiote skaala või displei taustaks, tasub raadioparandajate käest uurida...

            Comment

            Working...
            X