Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

pistikud/pesad makettplaadile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pistikud/pesad makettplaadile

    Olen teinud mitu skeemi makettplaatidele, kuid ma ei oska väliseid juhtmeid sinna korrektselt ühendada (olen alles algaja). Iga kord kui vaja ühendada ei viitsi ju jootekolbi soendama hakata. Oleks vaja selleks mingeid pistikuid ja juhtmete otsa pesi, et need sinna ühendada, kuidas leida õige toode? Enamustel toodetel pole pilte ja kirjeldusi juures. Kunagi nägin kellegil sellised nagu arvutitel jumperid (need olid plaadil) ja siis juhtmete küljes olid pesad, aga sobiksid ka muud variandid. Peaasi, et oleks standartse vahega (2.54mm). Vaja oleks umbes 20-50tk.

    #2
    Vota Tevalost ELFA kataloog: kindlasti abiks.

    Comment


      #3
      Kui elaks Tallinnas, siis oleks ju lihtne, saaks nii või naa kohapealt uurida. Aga ma elan kaugemal ja tellin internetist. Kui ma näen kauba tutvustust a al "RIDAPESA 1x50 SSW-150-01-G-S" ja rohkem infot ei leidugi selle kohta, siis ma ju ei tea, kas äkki see võib õige toode olla. Näiteks pesasid on 414 erinevat, nii tundubki lootusetu õiget toodet leida. ??? Äkki keegi kogenum oskab öelda, mida tema väliste juhtmete ühendamiseks skeemile kasutab?

      Comment


        #4
        minu meelest saab kataloogi posti teel tellida,uuri Tevalost.

        Comment


          #5
          Täna-homme jõuavad uued kataloogid, saada oma andmed minu meilile margus@tevalo.ee

          Comment

          Working...
          X