Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Din-liistule programmkell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Din-liistule programmkell

    Kas on olemas selline asi.Paneks tööl radikad riietusruumis selle järgi käima,et hoiab vooluarvelt kokku.Öösel välja ja ka nv pole neid vaja stepslis hoida.Käsitsi käia kallal............ Ei viitsi lihtsalt.Parim variant oleks ka lisana ruumi temperatuuri järgi regull.


    #2
    Vs: Din liistule programmkell

    Enamus kahetariifsete arvestite programmkelladest on ju sellised. Või mida?

    Comment


      #3
      Vs: Din liistule programmkell

      Kas ka nädalapäevadega? Ma ei ole ise elektrik aga väiksemad asjad ainult.

      Comment


        #4
        Vs: Din liistule programmkell

        Ka nädalapäevadega.
        Toidan trolle!

        Comment


          #5
          Vs: Din liistule programmkell

          Need lihtsamad ja odavamad on jah vaid nädalapäevadega (esmaspäev...pühapäev), kallimatel annab ka kuude ja kuupäevadega opereerida.

          On muidugi olemas ka selliseid, millel vaid 24h lülitamise võimalus olemas, DIN liistu jaoks on neid poodides paraku haruharva näha, mina igatahes pole veel kohanud.

          Comment


            #6
            Vs: Din liistule programmkell

            Tasub uurida semudelt, kes külastavad prügimägesid (ilma naljata!). Eesti energia (või elekrilevi või kesiganes kilpe koostab) vahetab oma kellasid X aja järgi välja ja vanad lähevad utiili. enamasti pole neil midagi viga, aga on nähtud tühja akuga või põlenud kontaktidega variante. Nende töölepanemiseks kirjandust on siin foorumis olemas.

            Comment


              #7
              Vs: Din liistule programmkell

              Lihtsam on minna poodi. Pealik ostab.

              Comment


                #8
                Vs: Din-liistule programmkell

                Programmkellaga paraleeli võid panna ju termoregulaatori,millega saaks panna näiteks ruumi minimaal temperatuuri(et hoida mõningaid asju külmumise eest) ja kui siis kell lülitab. hakkavad radikad kütma oma regulaatorite järgi ruumi normaaltemperatuurini.

                Comment


                  #9
                  Vs: Din-liistule programmkell

                  Lihtsalt kaks radikat, üks on 24/7 sees ja regutud madala hoidmise peale, teine läbi kella ja normaalse tempi peale.
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Din-liistule programmkell

                    ei saa hoida radikat sees ja tempi regullida.See keeratakse kohe põhja

                    Comment


                      #11
                      Vs: Din-liistule programmkell

                      Siis peab see teine hästi lahja olema mis võibki põhjas olla. Ja kellaga asi peab piisavalt vara sisse lülima et hommikul riideid vahetades lõdisema ei peaks. See vist ongi asja mõte ju?
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Din-liistule programmkell

                        selline mõte on.Temperatuuri regull tuleb ka kasuks kindlasti.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Din-liistule programmkell

                          Esmalt postitatud insippo poolt Vaata postitust
                          ei saa hoida radikat sees ja tempi regullida.See keeratakse kohe põhja
                          Temperatuuriregulaator võib ju asuda kilbis kella kõrval, pika juhtme otsas olev andur on vaid selles konkreetses ruumis.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Din-liistule programmkell

                            Kella ma leian poest aga sellise termostaadi...... No ma ei tea.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Din-liistule programmkell

                              Termostaate müüakse ju samuti. Näiteks siin. Digitaalsetel on nädalakellad juba sees ja saab mis iganes režiime peale panna jne, nii et pole eraldi kella vaja osta.

                              Comment

                              Working...
                              X