Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

metallist korpusega õhukest telefoni.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    metallist korpusega õhukest telefoni.

    otsin siiamaani metlall korpusega mobiiltelefoni. eseme korpus peaks olema mõlemalt poolt metallist (üldjuhul on vist alumiiniumist) samas ka võimalikult õhukest. kunagi leidsin et W890 on selliste omadustega, kuid selliseid enam ei müüda. kas on võimalik konkreetset isendit tellida. nüüdisajal on see õhukeste telefonide teema ära unustatud ja tehakse kirvetundlikke telefone ainult, mis kardavad igat temperatuuri kõikumist ja tolmurullide kriipse
    päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

    #2
    Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

    Nokia 6500 classic? Päris üleni metallist pole aga õhuke on küll. Päris pikalt on kestnud igasugustest väntsutustest hoolimata.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

      W890i on aus telefon, pole midagi öelda. Endal oli päris pikka aega, vahetasin ise kuulari ja korpuse kõrvad mis on imeväiksed ja katki tõmbasin ülevalt suuremate kruvidega kinni. Õhukese kesta tõttu ei tohi antud telefoni panna kuluva tagataskusse, muidu paindub istudes banaaniks. Pidas metsatööd tehes igapäevaselt kenasti vastu, kuuma ja külmaga. Levi ka hea. Menüü ja funktsioonid ka täitsa ok. Hetkel samaväärseks pean Nokia 6300, mida ise oman. Samuti metallist kestas, küll aga natuke paksem.
      Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

      Comment


        #4
        Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

        õnneks pole mul kommet taha taskusse telefone toppida. endalgi oli w890 kuniks väike kuupäeva viga oli paberimajanduses. nokiat kahjuks eriti ei poolda. kuna kasutan pidevalt pleieri funktsiooni ja nokial sellist tuge pole, et klahvid lukus ajal saaks lugusid ja heli tugevust vahetada. samas peale HF eemaldamist kukub lõugama. SE küsib ikka kas vajad kõlarite kaudu esitlust või ei. aga siiski uurin edasi mida alternatiiviks võtta. w880 on ka suht hea õhuke. kuid mälukaardiga hakkab uimama.
        päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

        Comment


          #5
          Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

          Klahvid lukus siis 6300 ei lase jah lugusid vahetada ja helitugevust reguleerida. Lõugama ei pista kui HF lahti ühendada, lihtsalt jääb vait ja kui enam vähem kohe tagasi ühendada siis mängib edasi. Midagi ei küsi. Pleier muidu täitsa olemas peal EQ jne. Meediumipleier ka eraldi saab netist otse kuulata. W880 ei ole ikka nii hea kui 890, displei tal ikka kõvasti väiksem. Nupud kah palju kehvema paigutusega. Kaamera oli ka lahjem vist. SE suur viga on laadija HF pistik. Korraga ei saa mõlemaid kasutada ja kulub löhvaks ära.
          Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

          Comment


            #6
            Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

            Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
            SE suur viga on laadija HF pistik. Korraga ei saa mõlemaid kasutada ja kulub löhvaks ära.
            SE-l on plemas laadija millele saab ühendada HF,omal kuskil vedeleb veel jupp sellest.
            Aiiaa bljäääd,sa nahka teed...

            Comment


              #7
              Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

              No W880 oli selline, aga see läks pooleks päris kergelt.

              Comment


                #8
                Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

                see on jah vanemate se-de mureks. 1-2a ja peale seda lukusti "väsib ära" 890 on jah kordades parem kui 880 kuid jah. defitsiit. hetkel juba mõtlengi kas 3000 eegi 190€ eest tasuks seda osta. ei krt siis juba vivaz.
                päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                Comment


                  #9
                  Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

                  Leidsin lõpuks w890i.-le asenduse. Sony Ericsson-i C902. hea õhuke, mõnusalt raske (tead millises taskus luts on.) hea kaamera (5mp) võibolla on ka tegu hetkelise vasika vaimustusega. kuid toppisin 2gb kaardi pilgeni mussi täis ja ei kippunudgi hanguma. ja kisada ka oskab,
                  päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                  Comment


                    #10
                    Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

                    Omal sama masin teist aastat igapäevases kasutuses, küll 4GB kaartiga. Üldiselt rahul.

                    Comment


                      #11
                      Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

                      C902 ka lahe telefon. Mõõdud siis 108 x 49 x 10.5 mm. Kaal 107g. Kaameramajandus samuti korralik.
                      Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                      Comment


                        #12
                        Vs: metallist korpusega õhukest telefoni.

                        ise ka soetasin eile selle. midagi halba ei utle. kuigi on tekkinud huvi klaasi vastupidavuse suhtes kriimudele. korpus ise kulunud nurkadest, kuid pole midagi imestada nii vana telefoni kohta. kuid klaas hetkel taiesti kriimuvaba. motlesin kas peaks kasutama ekraanikaitse kilet voi mitte. sry kuid tapitahed kadusid ara.
                        päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                        Comment

                        Working...
                        X