Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis kompnendi / tootega tegu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis kompnendi / tootega tegu ?

    Kuidas niisugust komponenti nimetatakse http://gilmore2.chem.northwestern.ed...4/bender13.gif ?

    #2
    Vs: Mis kompnendi / tootega tegu ?

    Klemmliist või klemmpaneel või kuidas keegi kutsub. Idee selles, et kui ehitad midagi ilma trükkplaadita, näiteks rippmontaazis oma lampvõimu, siis tekib olukordi, kus komponente on palju, aga kohti, kuhu joota ei ole nii palju. Siis monteerid vajalikku kohta ühe või mitu sellist klemmliistu ja ongi asi lahendatud, muidu pead osa takistite-kondensaatorite otsi kokku ühendama ja jätma ebakultuurselt õhku rippuma. Põhimõtteliselt võid mõne lihtsama transistoritega konstrui ka selliseid klemmliiste kasutades valmis ehitada või nendest omale katsetuste jaoks maketplaadi teha.

    Comment


      #3
      Vs: Mis kompnendi / tootega tegu ?

      Mul on plaanis neid poest osta, aga ma elfa tootekataloogi sirvides ei leia neid.

      Comment


        #4
        Vs: Mis kompnendi / tootega tegu ?

        Kuda-kuda?
        Tootekoodid siis:
        48-330-10, 48-330-11, 48-330-09
        48-330-59, 48-330-60, 48-330-17, 48-330-43

        Paberkataloogi (58/2010) lk.: 1055
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Mis kompnendi / tootega tegu ?

          Peab ikka oma raha peale tõsiselt vihane olema et neid sellise hinnaga ostma hakata, üleüldse et sellist asja ostma hakata, mida igasuguste vanade riistade seest alati saada võib, kui enda tarbeks mõnda vaja läheb. Peale selle on need papi või getinaksi külge needitud variandid paras saast. Aga võibolla olen ma lihtsalt elus liiga palju korralikke bakeliidist valatuid näinud... Peale selle on neid väga lihtne ise valmistada. Isoleermaterjalist plaadile-liistule paarikaupa augud sisse ja lakkimata jämedamast vasktraadist aasad sisse. Ümartangidega otsad aasadeks ja valmis. Traati saad plankelektrikaabli seest. Kui vaja vastu metallkorpust kruvida, paned teise plaadi alla.

          Comment


            #6
            Vs: Mis kompnendi / tootega tegu ?

            Peab ikka oma raha peale tõsiselt vihane olema et neid sellise hinnaga ostma hakata
            Tõepoolest , need suht kirve hinnaga.

            Comment

            Working...
            X