Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mlt-2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mlt-2

    Otsin asendust vene kuumakindlale metallisulamtakistile MLT-2;1E5

    #2
    Vs: Mlt-2

    Kas oluline on ainult hajuvõimsus ja takistus (vastavalt siis 2 W ja 1,5 oomi) või mingid muud parameetrid (induktiivsus, mõõtmed, takistuse-temperatuuritegur)? Elfas asuvad sobiva hajuvõimsuse ja takistusega takistid menüüs ,,passiivkomponendid" -> ,,takistid, potentsiomeetrid" -> ,,SMD ning kihtkondensaatorid ". Samas peaks neid 1,5-oomised MLT2 takisteid veel päris palju alles olema, vähemalt kasutatud seadiseid.
    Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

    Comment


      #3
      Vs: Mlt-2

      Tänud, hakkan otsima:

      Comment


        #4
        Vs: Mlt-2

        Ma ikka esitaks veel täiendavaid küsimusi-mind huvitab selline asendus võimendi Estonia UM 010 lõputransside emitterahelas olevate takistite MLT2-1E5 kohta, millede parameetrid oleksid vastavuses(induktiivsus,mõõtmed, takistuse-temperatuuritegur) müügilolevate takistitega?

        Comment


          #5
          Vs: Mlt-2

          Kas transistorid on terved? Emitteriga ühendatud takistid põlevad läbi, kui vähemalt ühe õla transistor on lühises (emitter ja kollektor lühistunud).

          Foorumi kasutaja kalleb elab samuti Järvamaal, tal võib neid 1,5-oomiseid MLT-2 isegi uuena müügil olla. Ilmselt sobivad lääne-päritolu vähemalt 2 W hajuvõimsusega (metallkiht-)takistid ka.
          Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

          Comment


            #6
            Vs: Mlt-2

            Tundub, et pakutakse MLT, ehk annab erinevatest kombineerida. Induktiivsust omavaid ei ole eriti soovitav sellises kohas kasutada. http://www.westbalt.ee/catalog/index.php?cPath=2_20_89

            Comment


              #7
              Vs: Mlt-2

              Tänud!-Vaatan siis erinevaid võimalusi.

              Comment


                #8
                Vs: Mlt-2

                MOH-2 oleks paremad kui leiad, Westbalti 4X 2oomi annavad ka 0,5 oomi
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #9
                  Vs: Mlt-2

                  Saan ma nii aru, et kui asendan ML2;1E5 takistitega MOH-2 , siis oleks mul vaja kummagisse õlga lisada 4 takistit,(praegu on kummaskis õlas kolm takistit= kokku kuus takistit) et saada kummaski õlas takistuseks 0,5R ja kogu takistuseks siis 1R-Kuidas nad seal trükiplaadi ära mahutada?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mlt-2

                    Ühinen arvamisega, et MOH takistid on paremad. Neid MLT-sid vast leiaksin, aga ma olen siin häbiväärselt palju lubanud, aga vähe (igasugu totrate juhtumise tõttu) teinud. Häbenen pisut ja teen edasi. Kui nüüd tõsi huvi on, siis otsin üles (Estonia 010 omad?)

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mlt-2

                      Esmalt postitatud olavi43 poolt Vaata postitust
                      Saan ma nii aru, et kui asendan ML2;1E5 takistitega MOH-2 ,
                      Ei saanud aru, MOH-2 takid on väiksema induktiivsusega kui MLT-2 takid, ka neid vaja sul 1E5 3+3tk või 2E0 4+4 tk, paigutuse näide http://www.hot.ee/ylejoejyri/Pildid/um010-m2-2.jpg seal küll 5+5 takki.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mlt-2

                        Mida selle lisatrahvoga seal tehakse?
                        Releed paistavad ka olema vähem kütvate vastu vahetatud.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Mlt-2

                          See siiski MLT teema, pilt oli selles teemas http://www.elfafoorum.eu/threads/487...ant?highlight=
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            Vs: Mlt-2

                            Tänud kommenteerijatele, Lähen Westbaltist otsima.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Mlt-2

                              Olen nüüd otsinud neid takisteid nii ELFA-st, kui ka Oomipoest ja Westbalti-st, mina igatahes sobivat ei ole leidnud. Vajalik oleks siis Estonia UM-010(8-oomiline variant) lõputransside emitterahelas olevaid takisteid, mis vastaksid seal olevate takistite parameetritele-MLT-2 1E5(1,5 oomi)-vaja oleks siis 6tk. Lisaks oleks mul vaja Jupiter-203 makile takistit MLT-1(2,0 oomi), põles millegipärast sisselülitamisel läbi-igaks juhuks 2tk. Lootus ei kustu kunagi.
                              Olavi

                              Comment

                              Working...
                              X