Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vinüülimängijale nõela koos peaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vinüülimängijale nõela koos peaga

    Tere, kodus seisab üks Elektronika D1-012 vinüülimängija, millel nõel koos peaga puudu (loodan, et kasutan õigeid termineid). Oskab keegi öelda, kas ja kus Eestis sellist leida võib?
    Lisan ka 2 pilti, et näha mis ja kuhu.



    #2
    Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

    Originaalis käib seal ГЗМ-003. Esimese hooga vaataks Tiigi Elektroonikast ja Akordist Tähe t.
    Aga mulle tundub, et puudu on veel see vahetükk, millega pea kinnitub käpa otsa ja selle hankimine võib olla märksa keerulisem. Katsu vana pea üles leida sahtli põhjast...

    Comment


      #3
      Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

      Tiigi Elektroonikast vaatasin, Akordi lähen. Vana pead ei ole kahjuks sahtlist otsida, kuna sugulane sai selle masina kuskilt sellisena, nagu ta praegu on. Aga aitäh soovituste eest (:

      Comment


        #4
        Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

        Võid ka Musiccenterist küsida http://www.musiccenter.ee/index.php?...art&Itemid=127

        Comment


          #5
          Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

          Tähelepanu juhiti sellele, et sul puudub headshell siin pildil on see koos nõela ja peaga. Äärmiselt odav hind tundub, ilmselt on ka kvalliteet vastav hinnale.

          Comment


            #6
            Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

            Aitäh abi eest (:
            Kuna olen antud teemas veel võhik, siis oskab keegi öelda kui palju maksaks korralik headshell koos nõela ja peaga? Ja saan ma õigesti aru, et see 324 kroonine jublakas sobib minu masina külge? Kui keegi viitsib seletada, siis kas need TT ja TTS-1 (TT-System TTS-1 including Headshell) on mingid standardid, mille järgi saan otsida sobivaid osasid, või lihtsalt selle konkreetse toote nimi?
            Google-i abil sain niipalju aru, et TT headshell on mingi standard, aga TTS-1 osa jäi veel segaseks.

            Comment


              #7
              Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

              Probleem on selles et endiste sotsmaade standardid erinesid pisut lääne tootjate omadest ja ilmselt on mitmetel lääne tootjatel ka oma brändi kinnistamiseks veel lisastandardeid.
              Kõige kindlam on proovimise meetod. Eks pead ise vaatama kuidas kaubale saad nendega, võtad grammari kaenlasse või ostad "pea" ära ja juhul kui ei sobi viid tagasi. Üks probleem on aga selles, et laos neil seda pole.
              Kindel on see et mingi sajandikes läbimõõdu vahe on erinevatel headshellidel ja seetõttu on umbes ostmine riskantne. Otsisin ka ise vahepeal sedasama vidinat, aga ei leidnud norm hinnaga kasutatult.
              Mis aga Audio Technika helipeadesse puutub, on need meile kättesaadavaima hinna ja kvaliteediga tooted.
              Soovitusi helipea osas on siin ennem juba kuhjaga jagatud, see mida olen ise kasutanud maksis (AT95) 500 tuuri.

              Comment


                #8
                Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

                küsi siit:http://www.djservice.ee/
                näit: Art no: IDS0007515, Art no: IDS0007706

                Comment


                  #9
                  Vs: Vinüülimängijale nõela koos peaga

                  ja kui headshelli leiad siis võin sulle vähekasutatud at95 helipea koos nõelaga müüa.

                  Comment

                  Working...
                  X