Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kõrvaklapid jooksmiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõrvaklapid jooksmiseks

    Kas keegi oskab soovitada selliseid kõrvaklappe, mis jooksmise ajal kõrvas (peas) püsiksid?

    #2
    Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

    kumminuppudega püsivad hästi kõrvas, kui just parkouri ei tee...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

      Kasutan iPodi originaale koosluses Suffle`ga ja olen väga rahul.
      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment


        #4
        Re: Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

        osta sellised, mis ümber kõrva ka lähevad. või siis suuremad, samuti ümber kõrva. nendega olen ise teinud sporti igas asendis. töötab küll ja saund on ka täitsa OK

        Comment


          #5
          Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks


          Need on sul kõrvas ka peale seda kui autoga avarii teed ning autost välja lendad
          Mõistagi neid konkreetseid klappe sa vaevalt osta jaksad, kuid võid vaadata midagi sama "põhimõttega" (inear ning ümber kõrva keeratava kaabliga) kui meil siin midagi sellist olema peaks .

          Comment


            #6
            Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

            Kas sa kavatsed jooksmise ajal ka higistada? sellisel juhul tasuks proovida midagi millel on membraan kõrvast veidi eemal.
            võibolla tõesti kõrvasisene, millel on enamasti väike kuuldetoru (on olemas ka selliseid millel membraan ise on tilluke ja käib kuuldekanalisse)

            oma kõrvakuju tõttu ma ei saa tavalisi "nööpe" kanda, ja enne kui ma kõrvasisese ostsin, oli mul ka nööbid mis käisid ümber kõrva. sporti tehes läks higi perfopleki vahelt läbi ja hakkas plärisema.
            kui tartusse järele tuled, võin tasuta ära anda, musta värvi, philips.

            siis veel on ühed koss sparkplug klapid mis üritavad olla kõrvasisesed aga on selleks liiga suured. samuti tasuta ära anda, valged.

            Comment


              #7
              Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

              Kus täpsemalt asud?

              Comment


                #8
                Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

                tartu kesklinnas, tel 56 646 643

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõrvaklapid jooksmiseks

                  Kui sul sony ericsson, siis saaksid osta sony ericssoni (keskelt lahtikäiv) walkmani kõrvaklapid, mis käivad ymber kõrva, neid saab tegelt kõikide mängijatega kasutada, millel 3,5mm stereo pulk...Ise olen väga rahul, saab igasugust sporti teha.

                  Teine võimalus in-earid, aga neid pole proovinud. Soovitatakse skull-candy´t (pole kindel, kas õigesti kirjutan).

                  Comment

                  Working...
                  X