Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Teema järgmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teema järgmine

    Teema järgemine. Mul maja taga levib Mainori Kõrgkooli tasuta wifi leviala, kuid see mulle tuppa ei levi, kuid see oleks vaja nagu sinna kuidagi saada.
    Mis tooted ostma peaks, et saaksin selle väljas leviva wifi ka tuppa levima panna? Nagu olen aru saanud, siis läheb vaja esiteks mingit antennimoodi asja, siis vastuvõtja ruuterit kui ka wifi signaali väljaandjat ning mingi ports kaableid. Äkki saaksite siia täpselt kirja panna, mida vaja läheb ja kui palju mingi asi maksma läheb?

    #2
    Vs: Teema järgmine

    Wifi võrgu pikendamiseks on mõeldud "repeaterid" mis sisuliselt on nagu wifi ruuterid aga na saadavad seda signaali omakorda edasi. Wõi teine võimalus osta wifi ruuterile/kaardile võimsam antenn otsa ja vajadusel paiguta see pikenduse abil välja(no ikka nii et juhe jookseks tuppa...)(akna kõrvale?).

    Comment


      #3
      Vs: Teema järgmine

      http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=374778 äkki on kasu (selle paned õue suunaga wifi levi poole)
      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

      Comment


        #4
        Vs: Teema järgmine

        Esmalt postitatud saqix poolt
        Wifi võrgu pikendamiseks on mõeldud "repeaterid" mis sisuliselt on nagu wifi ruuterid aga na saadavad seda signaali omakorda edasi. Wõi teine võimalus osta wifi ruuterile/kaardile võimsam antenn otsa ja vajadusel paiguta see pikenduse abil välja(no ikka nii et juhe jookseks tuppa...)(akna kõrvale?).
        No kui aus olla siis olen sellel alal täitsa võhik. Kuid see "repeateri" värk sobiks mulle küll. Leidsin tevalo lehelt repeateri otsingu alt sellise toote: http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...rtnr=25-347-82 kas see on see mille peaksin ostma siis?

        mul veel selline asi, et selle vatuvõtja takas panna katusele kuid mingi kastiatribuutika kus sees mikroskeemid ja muud asjad tahaks panna pööningule katuse alla, vihmast eemale. Kas seda oleks võimalik teha selle tootega, mis ma üleval välja tõin?

        Comment


          #5
          Vs: Teema järgmine

          repiiteri saab panna siiski vaid võrgu omanik. selline võimalus et sina hakkad võõrast võrku transleerima on nii tehniliselt kui juriidiliselt problemaatiline.
          osta korralik antenn ja kliendiks progetav AP.

          Comment


            #6
            Vs: Teema järgmine

            Antenn 9dbi + Linksys WRT54GL, valge või hall plastkarp kuhu WRT sisse mahub , sellele alla põhja kaks auku tuulutuseks, kõik see sinna kus levi on (mingi kronsa külge katusel/seinal) , siis lan kaabel tuppa, sellest kaablist läbi siniste ja pruunide toide üles karpi ning seejärel tuppa juba AP vastavalt maitsele (hea maitse oleks ka siin WRT54GL, kuna sisaldab ka juhtmele switchi). Ka TP-Linki need ruuterid kõlbavad mis baseeruvad Atherose chipsetil.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              Re: Vs: Teema järgmine

              selle tehnika eest saad sa juba ise omale korraliku interneti tuppa tellida ja Mainori'le tema kilobitid alles jätta. Neile see suure tõenäosusega ei meeldi, et sa neil sees jõlgud.

              Comment

              Working...
              X