Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kooder/dekooder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kooder/dekooder

    Tere,

    Probleem on ühe 12-bitise dekoodri(ja ehk ka koodri)õige nimega. Nimelt on mikroskeemi peale kirjutatud U3206M, aga internetist kuskilt ei leia sellele kivile datasheet'i. Nagu öeldud on mul olemas dekoodri osa ja eesmärgiks on mul ehitada kooder. Et asja mitte segaseks ajada, huvitab mind esmalt, et kas Tevalo pakub sellist mikroskeemi, mille nimi ei pruugi muidugi täpselt U3206M olla (UM3206, UMC3206, vms)? Ja kas see mikroskeem on universaalne (töötab nii koodri kui ka dekoodrina)?

    Lugupidamisega,
    Praud

    #2
    kus see kivi t66tab ja ehk oskad miskit firmat ka nimetada mille sees asi on
    mitu jalga ja ka mingit muud infi kivi kohta

    ;D
    hrrp://www.dialab.ee

    Comment


      #3
      See kivi töötab sellise auto nagu Citroen XM infrapunavastuvõtjas, mille kaudu saab auto uksi avada. Kuna autod käivad käest kätte, siis sellised tühised asjad nagu IR võtmed kipuvad ära kaduma või vanale omanikule jääma - seda ei osata tavaliselt küsidagi, nagu ka mina, kuni avastasin vastuvõtja. Vanemate Citroenide mudelite koodi pikkus on lühem (10bit)ja kivid ka avalikustatud (TEA5500). Aga minu mudelil kahjuks veel mitte, kes teab miks. Vanematel mudelitel on kasutatud universaalset kivi, ehk sellist mis töötab nii koodri kui dekoodrina, seepärast arvan, et see U3206M võiks kah sarnane olla. Lähim sugulane eelmainitud kivile tundub UM3750M, millel on netis datasheet olemas. Peale U3206M on kivile kirjutatud TFK ja mingi kuupäeva kribu-krabu. Jalgu on kivil 24 tükki. Trükkplaat on üsna miniatuurne, lihtne seade iseenesest, aga ilma datasheedita kivi enda kohta üsna kasutu. Pooled jalad (12tk) on 3-nd koodi jaoks, 2 toiteks, 1 väljund, ülejäänud enamvähem segased.
      Oleks ääretult meeldiv kui selle tühise vidina saladusele jälile jõuaks.

      Praud

      Comment


        #4
        njaa
        sa oled paraja asja otsa sattund
        ;D

        kui ehk keegi yldse aitab, sis nemad
        http://www.umc.com/english/index.asp

        datasheete sealt niisama k2tte ei saa, pead ennast kudagi arvele v6tma :

        j6udu jaksu
        hrrp://www.dialab.ee

        Comment

        Working...
        X