Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Akupatarei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akupatarei

    Tere

    Oleks vaja 1,5V akupatareisi. Täpsemalt siis digifotokale Canon A410. Asi on selles, et see ei tööta 1,2V akude pealt. Olen otsinud AA 1,5V akupatareid, aga siiani pole leidnud. Kas keegi oskab soovitada, kust otsida?

    Ette tänades, Silver


    #2
    Ehk Renovaar aitab.
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Siin kunagi oli selline teema.
      Kusjuures lahendus oli vist firmware uuendus.
      Muide ,1.5V akusid pole ma veel näinud.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        1,5V Demacell akusid tehakse, olen kasutanud. Teema ka:
        http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=17971
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #5
          Fre, äkki Sa võiksid öelda, kuskohast neid saada oleks? Ja miks on vaja ka just Demacelli laadijat? Praegusel on mul laadimisvool 2 koma midagi.

          Comment


            #6
            Mina ostsin päris tavalisest kohalikust poest, ei ole vaatanud kas neid veel nüüd müügil on... Pole ka uurinud mis on selles laadijas erilist, aga akude juurde oli kirjutatud et laadida ainult Demacell laadijaga. Ostsin siis selle ka juurde, vist üle 200.- maksis. Korraga saab sellega laadida 2tk. kas AA või ka AAA mõõdus 1,5V akusid. Laadijal ka tekst "Only for DEMACELL Battery" ja veel "Output: DC1,5V 0,1Ax2". Kui akuelement on täis laadunud, muutub vastav (mõlema kohta oma) punane tuluke (LED) pikkamööda päris roheliseks. Tundus et ülelaadimist ei toimu. Kuuest akust üks osutus paari kuu pärast kehvakeseks ja ajas keemiat välja, selle asemele ostsin hiljem siis uue. Mahutavuse kohta akudel mingit teksti peal pole. Mingi Rootsi-Korea ühistoodang vist ("Demacell Scandinavia AB Sweden Made in Korea"). Võimalik et katse värk, kas enam toodetaksegi... Ehk mr. Google ütleb?
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #7
              Renovaarist sain vastuseks, et NiCd ja NiMH akud on alati 1,2V, arvatavasti töötab minu fotokas ainult 1,5V patareide pealt.

              Comment

              Working...
              X