Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

GSM modem (terminal) arvuti COM porti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    GSM modem (terminal) arvuti COM porti

    Tere,

    Siuke asi tundub üsna haruldane olevat.. ehk siiski on?

    Nimelt mitte mingitest windowsitest ja draiveritest ma kuulda ei taha.

    thanx,
    kristo

    #2
    Siemensil on säärane. Lihtne COM porti käiv modem, TC35 nimeks. Sisuliselt telefon - toru saab ka küle panna. Müüakse ka Eestis. Esindus kuskil endise Vasara tehase hoones. Maksis ca. 2500 raha.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Millex selline asjandus, kui on olemas Data kaabel? Mis selline riist parem olex?  :-/

      Comment


        #4
        Sest paljud kännukad ei toeta standartseid AT-käske. Pead neid pruukima ntx. läbi Nokia Datasuite vms. Võimalik aga mina tahaks küll asja OTSE juhtida. Just juhtida - saata SMS'e, võtta masinaga kõnesid jne, mitte ainult laadida kilinaid-kolinaid. GSM-modem võimaldab kõike seda. Paraku maxab mõttetult palju. Jääb vaid üle kännu tootja sideprotokoll lahti murda või kasutada datasuite taolisi jurasid.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Hai, otsingud on mind viinud mudelini Ericsson R520m ja mu rõõm oli suur kui käsule AT saabus kauaoodatud vastus OK. AT käske piaks mõned Ericssonid veel otse jagama aga millised just, tahaksi isegi teada ??? Linkidest ja soovitustest on silma jäänud T10s ja keegi kuskil väitis, et ka A1018 aga selles ma juba enam kindel pole :-/ Head proovimist!

          Comment

          Working...
          X