Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

relee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    relee

    kas on olemas ka selliseid releesid, kus annad juht klemmidele 240VAC sisse ja siis relle hakkab tööle ja kui ära võtad, siis relee läheb "kinni". e siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240VAC'd.

    ise peaks asi kannatama muidu 10A @ 240VAC


    #2
    Siin esimene. Või otsi elektrikaupade poest kontaktorit.
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      paned pisikese trafo ja silla vahele, et 220VAC-st saax 24VDC ja selline relee, mis on 24VDC/10A on odavad ju.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Originally posted by bloody-orc@Aug 19 2005, 23:05
        annad juht klemmidele 240VAC sisse ja siis relle hakkab tööle ja kui ära võtad, siis relee läheb "kinni". e siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240VAC'd.
        Mis sa puterdad! Ma ei saa mitte mõhkugi aru. "e. siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240 VAC'd." Kuhu see 240 VAC peab 12V asemel minema? Või kustkohast üldse tekib siia lahendusse 12V?
        Palun väljendage oma probleemi arusaadavalt, nii, et teised ka aru saavad peale iseenda. Ja grammatikat võiks ka kontrollida. Seda kõigile foorumlastele soovituseks.
        Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

        Comment


          #5
          ilmselt tahtis ta releed mis töötaks 240VAC peal <_<
          Bzzzt&#33;&#33;

          Comment


            #6
            Originally posted by arctix@Aug 21 2005, 12:34
            ilmselt tahtis ta releed mis töötaks 240VAC peal <_<
            Novot. Ilmselt. Aga võib olla ka mitte. Võib olla 12V releed. Võib olla 24V releed. Võib olla krt teab mida.
            Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

            Comment


              #7
              Originally posted by bloody&#045;orc@Aug 19 2005, 23:05
              kas on olemas ka selliseid releesid, kus annad juht klemmidele 240VAC sisse ja siis relle hakkab tööle ja kui ära võtad, siis relee läheb "kinni". e siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240VAC&#39;d.

              ise peaks asi kannatama muidu 10A @ 240VAC
              Olen mina loll või milles viga, aga mina saan sellest väga ühemõtteliselt aru, et tahetakse saada siis releed, mille mähise tööpinge oleks 240V. Otsima peaks neid tõesti kuskilt elektritarvete poest(näiteks Westbalt), mis tegeleb elektromontaaži ja elektriautomatika detailide müügiga, mitte elektroonikapoest.

              Comment


                #8
                Originally posted by &#045;8o&#045;+Aug 21 2005, 13:00--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (&#045;8o&#045; &#064; Aug 21 2005, 13:00)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-bloody&#045;orc@Aug 19 2005, 23:05
                kas on olemas ka selliseid releesid, kus annad juht klemmidele 240VAC sisse ja siis relle hakkab tööle ja kui ära võtad, siis relee läheb "kinni". e siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240VAC&#39;d.

                ise peaks asi kannatama muidu 10A @ 240VAC
                Olen mina loll või milles viga, aga mina saan sellest väga ühemõtteliselt aru, et tahetakse saada siis releed, mille mähise tööpinge oleks 240V. Otsima peaks neid tõesti kuskilt elektritarvete poest(näiteks Westbalt), mis tegeleb elektromontaaži ja elektriautomatika detailide müügiga, mitte elektroonikapoest. [/b][/quote]

                Ahhaa Nüüd sain aru alles. Krt ma olen ikka loll jah. Et inimene tehab saada releed, mille mähis tahab saada 240V VAC, mitte 12V või 24V või 36V või 42V või 110V või 115V või 117V või 1,5V või misiganes pinget VÄLJA ARVATUD 240V &#33; Milleks on vaja mainida, et "sinna" otstele kuhu mõnedele releede lastakse 12V või 24V tahan mina lasta 240V. Mina oleks küsimuses selle segadusse ajava " e siis selle 12V või 24V DC asemel läheks sinna 240VAC&#39;d" ära jätnud üldse.

                Ja ma kordaksin veel igaks juhuks : Palun väljendage ma probleemi arusaadavalt, nii, et teised ka aru saavad peale iseenda.
                Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Tikk@Aug 21 2005, 13:51
                  Ja ma kordaksin veel igaks juhuks : Palun väljendage ma probleemi arusaadavalt, nii, et teised ka aru saavad peale iseenda.
                  Aga sina olid esimene, kes kohe puterdama hakkas. Kui aru ei saa, ei pea kohe sõimama hakkama, enne seda oli ju 2 vastust, kus lahendusi pakuti. Ilmselt polnud üle mõistuse sõnastus - natuke segadust tekitas see ehk algajate jaoks (ärge kohe solvuge kui see nii ka on).
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    K. Mul on kodus RJ45-g peistkupesa. Kuidas ma saan sellega 12V niimoodi kokk yhendada. Ja m atahan COM-pordist ikkagi seda progreda. Aidake. Palun.
                    Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by urmo+Aug 21 2005, 14:23--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (urmo @ Aug 21 2005, 14:23)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Tikk@Aug 21 2005, 13:51
                      Ja ma kordaksin veel igaks juhuks : Palun väljendage ma probleemi arusaadavalt, nii, et teised ka aru saavad peale iseenda.
                      Aga sina olid esimene, kes kohe puterdama hakkas. Kui aru ei saa, ei pea kohe sõimama hakkama, enne seda oli ju 2 vastust, kus lahendusi pakuti. Ilmselt polnud üle mõistuse sõnastus - natuke segadust tekitas see ehk algajate jaoks (ärge kohe solvuge kui see nii ka on). [/b][/quote]
                      Vabanda mind. Aga mina ei osanud seda esmapostitust tõlgendada. Aga kas sa urmo ise aru said, mida bloody-ork saada tahtis?
                      Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                      Comment


                        #12
                        Mina sain aru et soovitakse saada releed, mille tööpinge on 240 volti (võrgupinge) ja kontaktid on pingestamata olekus avatud, ning kontaktidele lubatav koormus on vähemalt 10 amprit.

                        Sellise relee peaks saama igast elektroonikapoest.
                        ...

                        Comment

                        Working...
                        X