Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

radiaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiaator

    Tervist. Sooviks siis mingit radiaatorid oma mootori kontrollijale. datas on selle kasti tüübiks kirjutatud multiwat15, kuid see ei usu, et on just see, mille järgi osta omale radikat. kivi ise on (S)L 298n. radikat tahaks sellise kujuga:
    .\|/
    <|
    ./|&#092;

    kus . on tühik ja < on kivi, mille jalad on suunatud alla&#092;yles. neid harusid võib olla muidugi rohkem, aga just nii peavad asetsema nii, sest muud moodi ei mahu ära lihtsalt.


    #2
    Vaata Punane tn.6, seal oli igasugu kasutatud radikaid. Sinu joonistatut oli ka kindlasti, pikkust miski 50cm. Ei tea, mis nad nende eest küsivad.

    Comment


      #3
      eiei, egas mul nii suurt vaja pole. mul oleks vaja mingit sellist, kus see keskmine osa oleks nii umbes 40-50mm ja kokku max 100mm

      Comment


        #4
        Said vist valesti aru.
        ~50 cm on kogu pikkus, sealt tuleks siis omale vajalik pikkus(kõrgus) välja lõigata. Külgedel on ribid(pikkus u.30mm) ja keskele istub mikroskeem.
        Sa mõtled "kokku max 100mm" siis horisontaalselt. Eks ta nii umbes on ka.

        Comment


          #5
          aga ega tevalos midagi sarnast pole? sinna punasele tänavale (on vist RET seal?) on raske sattuda mul.

          Comment

          Working...
          X