Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vajaks reostaati potensiomeetri kujul ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vajaks reostaati potensiomeetri kujul ?

    Niisiis. Vaja oleks miskit reostaadi taolist asja, millest saaks 7-8V voolu läbi ajada ning mis seda siis vastavalt veidi juurde ja veidi vähemaks väänaks. Kas selline asi on võimalik ja olemas? Ma olen asjast nõks kaugel ise seega ei tea kui loll see küsimus olla võib, seega palun mitte päris lüüa kohe

    Räägin igaksjuhuks ära ka põhimõtte äkki oskab mõni targem mees targema idee välja käia:

    Vaja oleks kuidagi ühendada mikromootor ning aku nii, et mootori kiirust annaks reguleerida. Servo ja selle juhtimisseadmed on olemas. Mõtlesin kui saaks potensiomeetri kujul reostaadi oleks seda lihtsalt servoga keeranud. Äkki oleks töötanud ?

    #2
    See on küll rohkem kahuriga prussaka tapmine, aga kui kõik olemas on ja muud nendega teha pole, võid ju proovida. Otsid piisavalt võimsa traatpote ja ehk õnnestub.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Aga ütleme kui see muutus oleks astmeline?`Kas siis oleks lihtsam teostus ?

      Comment


        #4
        siis pane mingi piisavalt paljude positsioonidega lüliti ja järjest rida takisteid ühelt positsioonilt teiselt. Pmst lülitiga valid siis kui palju takisteid jadamisi jääb.

        Comment

        Working...
        X