Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

nokia vibramootor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nokia vibramootor

    kas teil selline asi on olemas? oleks 3210'le vaja

    #2
    On küll olemas, ja paigaldatakse N 3210tele ca 150 krooni eest vist.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      On küll olemas, ja paigaldatakse N 3210tele ca 150 krooni eest vist.
      On selle paigaldamine ka raske (palju lammutamist, suur oht telefon tuksi keerata...). Kuidas ja kuhu ta üldse külge liidetakse - jootes? Palju ta ilma paigaldamiseta maksab?

      Comment


        #4
        Aa kuhu ta seal 3210ne sees üldse mahub?

        Comment


          #5
          Nagu kuskult lugesin et see ei pruugi seal tööle hakata

          Comment


            #6
            Mahub, ja joota pole vaja aga tööle ei hakka, vajab vist softi seadeid. Kuda saama?

            Comment


              #7
              Ma arvan et lihtsam oleks osta 3210ne vibra aku kui telefoni seest lammutama hakkad.Tal on päris õrn skeem vahel et kipub tuksi minema.Minuarust seal tuleks palju asju ära võtta et sisse ruumi saada ma olen neid 32htesid päris palju parandanud ja olen selgusele jõudnud et sellisega telefoniga pole ültse mõtet jamada.

              Comment


                #8
                Minu teada pole 3210le vibraakut olemas - aku ju selliste mõõtudega et vibramootor ei mahuks sisse ära. Aga kuna olen ise ühte sellist isendit kus vibra sees oli käes hoidnud, siis järlekult paigaldatakse. Ilmselt kas kuhugi ülespoole, või siis kusagil seal allpool. Täpselt praegu ei mäleta, kus seal see sahtel oleks kuhu mahub.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Seda tehakse ja aga seda on päris raske teostada.Mina olen ise 3210ne vibra akut müügil näinud kunagi.

                  Comment


                    #10
                    Mis te siin arutlete, on olemas ka vibraga akud, aga see suht mõttetu - aku ruum niigi piiratud ja maht väiksem.
                    3210 -s on spets koht vibra mootorile, tuleb veel lisaks menüüs aktiviseerida ja OK!
                    Head susserdamist !

                    Comment


                      #11
                      nu mina nt olen pand päris mitmele 32le vibra kylge...olen pand 3310 vai mis iganes vibra. neid 3210neid on kahte sorti, NSE-8 ja NSE-9 (vist oli nse....pole kindel enam..), sel viimasel on ta originaalis pial...aga neid suht vähe liigub..
                      Aga jah..vibra panemisex ei pia miskit lammutama..keerad kruvid lahti ja võtad selle pleki osa ära..ja siis juba pistavadki vibra klemmid ju plaaadi pial...ka plekist osa sisse on tekitatud selline kumer kohake vibra jaox...nu ja ma olen selle vibra siis sinna placi piale lihcalt liimind ja sinna pleki õõnsusesse pand mingit pehmet teipi nt (toetab vibra ka pialt poolt natuke)..ja asi tyytab...
                      A muidu jah...see pole ikke see...ta ei värise nii hästi kui piax...origin. vibra pidi jah olema mingi 150 raha...see oma mõõtmetelt ikka tunduvalt suurem ja istub ilusti pessa kohe...ei mingit jootmist...7110ne vibra olen ka pand...see ka suht asjalikult vibreerib..
                      Ja menyysse tuleb jah lisada see vibra funkcioon..

                      kacetagem selcimehed..

                      Comment


                        #12
                        NSE-8 on euroopa versioon (ilma vibrata)
                        NSE-9 on aasia versioon (vibraga)
                        Head susserdamist !

                        Comment

                        Working...
                        X