Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

230V -> 120V, 50Hz -> 60Hz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    230V -> 120V, 50Hz -> 60Hz

    Kodanik tellis omale USA´st tolmuimeja.
    Kätte saades sai ka teada, et 120V, 8A, 60Hz.
    Kas tänasel hetkel on sobitamiseks võimalik mingi seade leida või tuleb kulu kooliraha reale kanda?

    #2
    Autotrafo vahele: u.100V . Kui on harjadega mootor, siis sagedus väga ei koti. Katsetada tasub.

    Comment


      #3
      kui rahakott veel piisavalt paks on, siis kuskil müüakse selliseid spets US 110V 60Hz - EU 230V 50Hz siinus konvertereid (või on see ka inverter).
      näide ühe video keskelt



      aga jah tolmuimeja võimsus võib olla liiga suur ja sellise jaoks on valik väike või hind liiga kõrge

      Comment


        #4
        Jah, olen kuulnud, et elektrimootorite juhtimiseks on olemas sagedusmuundurid.
        Mul pole õrna aimu, mis 1kW juhtimine maksta võib?
        Ilmselt on ka vastav autotrafo selline väiksema keevituse mõõtu?

        Comment


          #5
          Kui 60 Hz pole kriitiline, siis ehk selline vidin: https://www.oomipood.ee/product/atst...sa?q=autotrafo
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            Tänud, see viide selgitas oluliselt olukorda.

            Comment


              #7
              Kas "autotrafo" on vahepeal uue tähenduse saanud? Varem oli see nagu reguleeritav asi.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                Autotrafo ei tähenda reguleeritavust, vaid seda, et tema primaar- ja sekundaarmähis on üks ja sama inimene. Noh, nagu Uljanov ja Lenin.

                Comment


                  #9
                  Oomipoe viidatud autotrafo peaks ju võimsuse poolest ka rahuldama
                  ja ta ongi vastavalt juba ka "ameerika" pistikule sobiva pesaga.
                  Autotrafo mõte on veel selles et tema südamik ei pea olema nii suur kui
                  "mitte autotrafol". Mida aga võiks tähendada "pehme stardiga", seda ma ei tea.
                  Elektroonika töötab suitsu baasil.
                  Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                  Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                  Comment


                    #10
                    Sellega on ju lihtne - tuleb oomikast see asi osta läbi interneti ja kui ei sobi, saab viia tagasi. Kui osta letist, siis nad tagasi ei taha midagi võtta.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment

                    Working...
                    X