Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kes tappis "nööpkõrvaklapid" ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kes tappis "nööpkõrvaklapid" ?


    Vist on samasugused mul mida just arvuti taga hakkasin kasutama. Istuvad kõrva nii hästi, kõrvasiseseid klappe üldse ei kannata kasutada, väga ebameeldiv ja suured klapid pikalt on ebamugavad. Mõtlen kas mingi vähe korralikuma heliga sarnaseid klappe ka müüa on enam? Kõik poed inear klappe täis, tulebki küsimus- miks ja kes tappis tavalised nööbid ära?

    #2
    Proovi ipods pro 2 ära.

    Comment


      #3
      Ma ühinen samuti isand wigo soovitusega. Selge see et Apple logo maksab ka midagi, aga 7 € klappidelt ilmselt mingit kvaliteeti ei saa.

      Comment


        #4
        Siiski skaks kassetipleieritega olid päris hääd asjad kaasas.

        mõnelpool isegi vist liigub midagi: https://www.walmart.com/ip/Cassette-...hite/895593354

        Comment


          #5
          Tegelikult mul olemas ka ca nädal kasutatud ipods pro 1. Arvan ,et 100 euroga võin ära anda küll.

          Comment


            #6
            Ipods on kahjuks täpselt need samad in-ear klapid mis mulle ei meeldi. Ostsin just Rode NTH-100, oli kodus varem Rode Ai-1 helikaart/klapivõim,see oligi väike põhjus tavalisi juhtmega klappe soetada. Otseselt midagit vau effekti ei tulnud aga klapid oma hinna kohta kindlasti head. Lihtsalt ma pole väga klappide inimene. Läpaka taga õhtuti kindlasti hea muusikat ja videosi vaadata. Nööbid las siis olla surnud, teema võib lugeda ammendatuks. Kõlarid on kindlasti minu jaoks meeldivamad kui mistahes kõrvaklapid.

            Comment


              #7
              on mitut varianti. on nööbid ka

              Erinevalt traditsioonilistest kõrvaklappidest on EarPodid loodud kujuga, mis sobitub täpselt sinu kõrva, Need on paljude jaoks tunduvalt mugavamad kui teised kõrvasisesed kõrvaklapid, Klappide kõlarielemendid on optimiseeritud pakkumaks maksimaalselt kvaliteetset heli


              need ei ole nööbid? juhtmevabasid selliseid on kaa muidugi.

              Comment


                #8
                Leidsin sahtlist ühend vanad Nokia nuputelefoniga kaasas olnud klapid. Kui huvi meisterdada võid neid proovida. Tuleb teha uus juhe kuna klapid on Nokia pistiku ja mikrofoniga.

                Comment


                  #9
                  Mida arvate air-tube kõrvaklappidest?

                  https://www.purespacesolutions.com.a...-4-600x600.jpg

                  Kõva kuulmisega pensionär kuulab raadiot nööpkõrvaklapiga, aga juhtmed on peened ja lähevad tihti katki. Odavate probleemiks on plastkate, mis pideval kasutamisel keha vastas olles kõveneb ja murdub, juuspeened vasktraadid lähevad selle koha pealt katki.
                  73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                  ATiP1pN4XeM

                  Comment


                    #10
                    Käisin Viljandis, kaubanduskeskuses. Seal oli lett neid nööpe täis; igasuguseid, juhtmega ja juhtmeta.
                    Kogemusest: Kui see buum oli kunagi- roolis kõrvaklapid telol järgi, siis peale ca 3 nädalat igapäevast kandmist, oli situatsioon, kus inimesed räägivad laua taga/ viskavad nalja ja sa ei kuule lihtsat mis nad räägivad ; sealtmaalt lõppes minu nööpklappide kandmine päevapealt. Nüüd kannan vajadusel peapaela, "originaalsinist".
                    Ehk, nööpklapid on kahe otsaga asi, nagu prillid.
                    --
                    Scott: Osta talle "sportklapid", need on jämedate juhtmetega ja asetuvad pähe täpselt samuti nagu lingil oleval pildil. Kvaliteetsemaid saab singapurilaost (kui on kontakte või lepingut); odavaid müüb ali, näevad üsna samased välja, kvaliteeti ma ei tea- aga ju ta midagi samast siis ikkagi on.

                    E: Vaatasin, et peapaela mul on, uus ja pakendis, sinihammas 5.0, kestab 6-16 tundi jutti olenevalt tümpsu suurusest. Aga jah, seda vaja laadida ja kas see lahend just vanainimesele sobib, ka kuuldavuse mõttes- ei tea. Ringi saab sellega "rännata" , on hea ja kõrvu ei pane lukku/kuuleb muud ümbrust ka.
                    viimati muutis kasutaja erku; 29 m 2023, 09:55.
                    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                    Comment


                      #11
                      Ei kattu vist teema algse mõttega aga tartus kellel 1500 euri maksvad ja peale analoog kõrvaklapid ja 3-ks päevaks näiteks on nõus kokkuleppelisel tasul mulle laenutama, siis ootan sõnumeid.

                      Comment


                        #12
                        Ei ole küll minu asi, aga ......
                        Kui ausalt arvata, mina isiklikult ei laenutaks isegi sotaseid.
                        Ei midagi isiklikku.

                        Comment


                          #13
                          Eks see kahe teraga mõõk ole jah, kõlarite laenamise puhul endalgi pigem negatiivsed kogemused. Kõrvaklappide puhul eksimisruum väiksem (kriimud, mõlgid, ülekoormus jne).

                          Comment

                          Working...
                          X