Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Reaalselt töötavat välist CD lugejat/kirjutajat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Reaalselt töötavat välist CD lugejat/kirjutajat?

    Oli mõnda aega kasutuses LG GP57, juhtumisi oli neid isegi kaks tk. Kuid täna mitte ükski neist plaati ei lugenud (pseudoprobleemid vist). Kunagi pidin esmakordseks kasutuseks pakendis kaasas olevalt plaadilt midagi alla tõmbama, kuid arvuti "unustas" vist midagi olulist ära. Eks see kord tõmbasin uuesti, kuid see kord tundus see eriti kahtlane, et tõmbasid üht, siis pidid veel teist tõmbama ja veel midagi kolmandat ka aga raisk plaadi lugemisega ikka hakkama ei saanud. Selleks korraks ma siis utiliseerisin mõlemad lugejad. Ma kaotasin tunni väärtuslikku aega ja ma ei saavutanud sellega mitte midagi. Kas kusagil on ka kohatud reaalselt toimivat välist seadet, mis ka päriselt töötaks iga kell ka peale garantii aja lõppu, ei vajaks mingisuguseid kontosid, paroole, erinevaid mõtetuid faile jne?
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    #2
    Plextor PX-608CU Slim USB 2.0 BOX NEW ! | Komputery i Tablety, Dyski i napędy, Nagrywarki CD, DVD i Blu-ray | eBay!


    kas täna enam korralikku kirjutajat saab... aga plextor kunagi oli cd-kirjutajate kvaliteedietalon.

    seda võiks ka uurida: https://www.amazon.de/-/en/Asus-ZenD...dp/B01878ZQ8W/

    hetkel endal välisena kasutusel see: https://www.liteonodd.com/en/dvd-int.../du-8a6sh.html

    kirjutada pole julgend, seni on korras plaate lugenud.
    viimati muutis kasutaja olavsu1; 15 m 2022, 10:06.

    Comment


      #3
      Plaadilugejatest:
      Plextori tänapäev on väga erinev võrreldes varasega (mul on neid muid uuemaid vidinaid ).
      Liteonid, hädapärast ja samsad ja muu selline on läinud kõik prügisse.
      Lenovod- enamus on jäänud.
      Soovitada tegelikult suht võimatu sellist vidinat; aeg näitab ainult- kas peab ja õigustab või mitte.
      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

      Comment


        #4
        kõik uuemad LG'd, NEC'id ja Samsungid väärivad vaid poodi jätmist.

        parimad mälestused on LiteOn LTR-52327S nimelise seadmega. ja hästi töötas vaid roxio creator 7.0 tarkusega. kõikide teiste tarkustega oli tulemuseks jamps.

        //hetkel tundub olevat macmini jaoks ise põletatud cd plaatide ajastu möödas olevat, sest ise põletatud plaatide peale jookseb masin kinni.
        viimati muutis kasutaja olavsu1; 15 m 2022, 13:09.

        Comment


          #5
          //Huvitav, kas saad anda juhiseid kuidas seda taaskorrata?
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            lihtsalt panen oma kunagi kirjutatud plaadi sisse ja finder jääb kõõksti kinni. kirju rattake pöörleb finderi akende kohal ja jääbki pöörlema.

            plaai saab lugejast kätte vägivalda kasutades. aga finder enam ei toibugi. tagant nupust restart avitab.

            Comment


              #7
              jajah, käsurealt wodim käsuga õigeid võtmeid kasutades sai korralikke plaate.igasugused graafilised rakendused = saast

              vanakool ei tea öelda. mõni kiitleb et ostis kunagi hirmsa raha eest plextori ja põletab siia maani, kui vahepeal vikatimees teda enast ära pole viinud.

              Comment


                #8
                Ise eriti tavaliselt põletatud plaate ei kasuta, kui siis kunagi krooniajal ehk. Kuid vahest cd plaadi peale ikka osasid andmeid olen kopeerinud, üldiselt ka failide alla laadimiseks. Kuid nüüd kui õnnestus leida üks Meie Mehe plaat, mis oli olnud aastaid kadunud, otsustati peenutsema hakata.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #9
                  Ma küll CD audiot praktiliselt ei kasuta, kuid tütrel oli Otsa kooli lõpetamise puhuks vaja mingeid materjale audio CD'lt, mingeid probleeme ei tekkinud M1 kasutamisel. Lugesin äkki LiteOn'i 24 miski pealt. vanakooli nimetatud 122/124 võib olla rämps audio jaoks, DVD meediumil data jaoks aga osutusid mõlemad mudelid tasavägiselt üle keskmise heaks, aga alles pärast seda kui siinid ja hammasülekanded normaalselt määritud said. Nii on vist täna kõigi uute draividega, et kuivad on. Aga alguses esimesed testlugemised olid "huvitavad" küll, vanakool - sa oleks peaaegu oma draivid tagasi saanud .
                  Ma ostsin kunagi ka mitte hirmsa, aga ausa Eesti raha eest kaks Plex Premiumi, üks suri kolme kuuga, teine aga töötab täna ka, kuid vajab IDE-to-USB üleminekut, et M1 külge pista. Ainult et PlexTools'i pole kuhugi panna, pole viitsinud teda wine'sse ajada.
                  olavsu1, soovitus - ära pane draivi universaalporti, sest selles on ka thunderpolt peidus, see segab mõnel asjal mõistuse ära. Pane tavalisse USB porti, proovi siis, ilma ülearuste asjadeta. See on M1 suur eelis teiste omasuguste hulgas, et tal on õiged USB pordid olemas .
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    no vabriku audio- ja dataplaadi lugemine ei ole probleem. jonnima hakatakse isekõrvetatud data plaatidega. eriti nendega mis on muud värvi kui hõbedane.

                    mul ta ei ole välgu pesas. mul ta on Unitek Y-3090 vahendusel USB3 pesas. ses macminil endal on pesi kuritegelikult vähe.

                    välgu pesades on helikaart ja xs max laadimisjuhe.
                    viimati muutis kasutaja olavsu1; 16 m 2022, 12:36.

                    Comment


                      #11
                      Siis on sul lihtsalt plaadid kas valesti valmistatud, hoiustatud või mõlemat. Mul ei ole CD-R tuvastamise ja lugemisega Finderis mingeid probleeme.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        võimalik et ajaga tornis seistes riknevad uv kiirguse mõjul. välisel vaatlusel vigastusi ei ole. mõnda tõrkujat ei ole pea paar aastat pärast viimast lugemist näppinud.

                        rakendus mida viimati pruukisin oli winiso. sellega andmetest iso tõmmis ja see omakorda mälupulgale või plaadile.

                        Comment


                          #13
                          Mitte et võimalik, vaid on kindel et riknevad UV kiirguses . Tee test, lõika üks toorik, hoia päikese käes ja tee perioodiliselt kontrollmõõtmisi loetavuse kohta...
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #14
                            Plaatide kirjutamisel ei tasu alati panna maksimumkiirus.
                            See viga tekitab ka hiljem probleeme plaatide väljalugemisel.
                            Omast kogemusest ütlen.

                            Lisaks ei kasuta ma torne. Seal plaadid üksteise vastu nühivad ja loogiline, et see rikub neid.
                            Mul iga plaat oma karbis.

                            Comment


                              #15
                              minul oli kirjutuskiirus kõige aeglasem võimalik + kirjutatu valideerimine (kui kasutasin graaafilist softi ja põletussoft seda võimaldab)

                              //proovisin täna uuesti neid plaate, mis lollitasid. täna loeti neid probleemitult

                              Comment

                              Working...
                              X