Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laetavate AAA akude otsingul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laetavate AAA akude otsingul

    -----
    viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 21 m 2023, 23:23.
    -superradical-

    #2
    Vaata kaua tavaline patarei käib ja kas akudega üldse võitu saab.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Kui arvutihiir lepib aku madalama (1,3V või vähem) pingega, siis muidugi saab kasutada.
      Aga selles peaks olema eelnevalt veendunud.
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #4
        -----
        viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 21 m 2023, 23:23.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Kas poleks mõistlik üle minna tänapäevastele Li ion akudele? Neid on igas mõõdus ja näituseks 13300 võiks hiire sisse vabalt mahtuda. 3,7V tegemine 3,0V-ks pole kah eriti raske.

          Comment


            #6
            Siis kehva jah, muidu hiire sisse käib tavaliselt üks AA ja kestab aasta vms. 12pakk patareisid on umbes kuuekas või neli või kuidas trehvab et ei teki mõtetki aku järgi.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              hiinakad juhtmevabad hiired järavad patareisid ja akusid mis kole.

              üks parimaid juhtmevabasid oli microsoft, teine logitech.

              Comment


                #8
                Heade asjade saadavusega on jah pikemat aega juba nagu ta on, mul oli 2019 lõpus vaja arvestatavas koguses "Energizer Ultimate Lithium" AA ja AAA 1,5V patareisid ja sain need Saksa Amazonist ... Olid küll "tavapatareidest" kallimad aga pidasid väga hästi vastu seal kus vaja oli... Pole küll jah laetavad aga lihtsalt jagan kogemust ... Samas ei garanteeri et asjad vahepeal sitemaks pole muutunud, seega vastutust ei võta kui tellid ja pettud ...

                Comment


                  #9
                  -----
                  viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 21 m 2023, 23:23.
                  -superradical-

                  Comment


                    #10
                    Siin tunduvad laetavad "AAA" elemendid täiesti saadaval olevat. Kui amazon-i hinnanguid vaadata siis võiks IKEA nii AA kui ka AAA laetavad elemendid täiesti arvestatava kvaliteediga olla.
                    20+ aastat elfafoorumis

                    Comment


                      #11
                      Esmalt postitatud Arvi poolt Vaata postitust
                      Heade asjade saadavusega on jah pikemat aega juba nagu ta on, mul oli 2019 lõpus vaja arvestatavas koguses "Energizer Ultimate Lithium" AA ja AAA 1,5V patareisid ja sain need Saksa Amazonist ... Olid küll "tavapatareidest" kallimad aga pidasid väga hästi vastu seal kus vaja oli... P..
                      Mina käin Energizer Ultimate litium AA patareisid loodusest korjamas, nagu seeni.
                      Ilmajaamast lastakse igal öösel üks kahe patareiga sond lendu, Soomest neli sondi, lisaks veel testsondid ja erinevad sõjaväelased.

                      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                      Comment


                        #12
                        Ise olen aastaid tellinud/kasutanud Turnigy toodangut. Too pole küll made in japan, kuid ilma kasutamata seisab ca 2 aastat täis.
                        HobbyKing stocks all your battery needs. The Turnigy NiMH Rechargeable Batteries use Low Self Discharge technology to give improved life. Now in AA and AAA.
                        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                        Comment


                          #13
                          Amazon Basic akud nii AAA kui AA variandis toimivad täiesti okeilt, odavad ka. Sõltuvalt ostukogusest on hind 1-2€/tk. Kui pole patareid vaid akud, siis pole ju eriti vahet, kas laadida kuu või kahe tagant korra, eriti kui on varu olemas kohe vahetamiseks.
                          Olen ka mingeid uhkemaid nimesid varasemalt ostnud (mis siiani ka 3-4 kestavad), aga nüüd mingi aasta on lisaks olnud need Amazoni akusid paarkümmend tükki ja mingit erilist vahet pole täheldanud - ei jälgi ega mõõda ka neid muidugi. Kui tühi tundub mõni olevat, lükkan laadijasse ja läheb jälle.
                          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                          Comment


                            #14
                            Sellest peale kui Panasonic hakkas tootma Eneloopi madala isetühjenemisega AA-sid ja AAA-sid, olen ma neid kasutanud ja paksut rahul. Need teised akutootjad, noh, lihtsalt on. Müüakse päris paljudes kohtades kohapeal ka.
                            Toidan trolle!

                            Comment


                              #15
                              -----
                              viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 21 m 2023, 23:23.
                              -superradical-

                              Comment

                              Working...
                              X