Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kellad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kellad

    Mõni aeg tagasi olin hädas elektrooniliste kellade remondiga, kuna aeg on kasutuses olevatel kelladel juba oma üle 20 aasta kasutuses olnud siis on küll mõni kividega, mõni tablooga rivist väljas ja oledki ilma kellata. Seierite ja pommidega seinakella ka enam ei talu! Lisan siia koha kust on võimalik kella osta ja on neid majapidamise juba kaks tükki kasutuses. Ehk mõni mees on veel hädas siis sellepärast ka see postitus. Täiesti talutav kell ja kella moodi asi, aga üks viga on neil, tänapäeva kellade pikas rivis, on suur valiku võimalus, lihtne ja kiire ostmise võimalus ja mis kõige hullem lugu, kuradima täpselt käib, nagu vene elektroonika mõni sekund aastas!

    Classic - kõige populaarsem laua- ja äratuskell meie valikus. Näitab ka temperatuuri ja kuupäeva. Läheb heliga tööle. Äge kingiidee ja kiire tarne.


    Ehk on mõnele abiks!

    #2
    Tegu tootesoovitusega tooteotsingus, mida keegi pole tõstatanud.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #3
      Teemajätkuks lihtsalt, kellade kohta.
      Ma ka ei taha väga neid tiksuvaid kellasid. Kuigi osad on tänapäeval vaikse tiksumisega, mida ei kuulegi või mis ei häiri.

      Lauakellade suhtes, meeldib mulle see roheline vaakumlum. indikaator. Neid ka igasugu.
      Saab ka neil heledust reguleerida, et öösel õrnem ja päeval tugevam eredus.

      Plaanis isegi mingid teha sellised ise. Sai neid kivisid ja indikaatoreid erinevaid kilodega kokku ostetud.
      Aga disainiga peab veidi vaeva nägema, et tuleks huvitav.

      See kus indikaatorid lahtiselt laual vms, ei meeldi mulle. Pigem tuleks leida sobiv kooslus muul moel.
      Ei meeldi ka läbipaistvad korpused (pleksiklaas), kus kõik sisu näha. Ei ole minu maitse.

      Vanade kellade remondiga saab tegeleda, lihtsalt paljud ei tea, kas juppe on saada ja kuidas neid remontida.
      Sestap võetakse poest uus.
      Aga isetegija teeb ikka omale uue kella ise. Kellele meeldib nokitseda.

      Comment


        #4
        Mille poolest teemalgataja lingitud kellad erinevad Aliexpressis müüdavatest 1:1 sama välimusega omadest?

        Comment


          #5
          ( #1 ) -- "säravate" numbritega kell on parem kui valgustamatta tablooga kell ◄ sellisel lähendil ainult 1 viga . . . et, päeval ei näe - seega parem oleks LCD mille automaat-taustvalgus lülitub sisse "valgustatuse" anduri põhjal . . .

          ( #4 ) -- "hinnakujundusest" :

          // kunagi sai hulgimüügiga tegeletud

          tegemist on siiski kahe kõige ekstreemsema näitega
          .
          esmase tarnija
          maaletooja hind
          EU
          hind tarneahela lõpus
          kaupmehe juures
          EESTI
          toode A umbes 1 EEK
          keemiline hooldusvahend
          1 doos
          47 EEK
          toode B tiba alla 1 EEK
          vajalik elektroonika-
          audio üleminek adapt.
          tavahind 46 EEK
          soodushind 37 EEK
          viimati muutis kasutaja ci139; 24 m 2022, 18:04.

          Comment

          Working...
          X