Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

6Ж2П

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6Ж2П

    Kas sellist lampi(või mingi analoog)on Eestist kuskilt saada. Vaja oleks prooviks 2tk.

    #2
    Kasutaja mikumaku ?

    Comment


      #3
      saan pakkuda 6Ж1П ja 6Ж5П. Vaata ise, mis erinevus on.


      Comment


        #4
        Aelle 2P erisuseks oli, et seda sai tüürida kahe võre pealt. Tavalises skeemis ajab 1P asja ära küll.

        Comment


          #5
          Mul üks selline isegi on aga seisukord teadmata. 6Ж1П-ЕВ lampe on küll ...

          Comment


            #6
            võiks terve kasti igasuguseid suuri ja pisikesi anda. 6Ж5П oli ja 6Ж38П on ka. ma pole sorteerinud mida mu lambikast veel sisaldab.
            osad on pakendis, enamus pakendita.

            Comment


              #7
              On üks Hiina eelvõim, mille sees on 6A2 hiina lamp. Üks nendest jäi teisel käivitamisel juba külmaksVenelased topivad sinna kohe selle 6Ж2П asmele. Seepärast tuligi idee proovida vene lampe asemele. Isenesest, kui töötas tegi päris normaalselt häält. Arvatavasti sobib sinna midagi muud veel asemele. Pole aega olnud tuhnida eriti. Kui lambid omavahel vahetada, siis kaob teine kanal.

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud mar poolt Vaata postitust
                On üks Hiina eelvõim, mille sees on 6A2 hiina lamp. ..Arvatavasti sobib sinna midagi muud veel asemele. Pole aega olnud tuhnida eriti..
                Пентод 6Ж2П > Зарубежные аналоги: 6AS6(W), 6F33 "Tesla", 5725, 409A, 6187, 7752, M8196, 6DB6, 6954.
                http://www.radiolamps.ru/spravochnik/6v2p.htm

                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  #9
                  Applicable vacuum tube model: 6K4/6J1/6J1P/6J2/6J3/6J4/6J5/6AK5/6K4/6ZH1P/4.3a/4.3B/EF95 etc *In vacuum tubes, etc. You can replace the vacuum tubes to DIY your stereo system. Different tube with different sound. Hiinlane ise pakub neid. Nagu ma siit aru saan, siis peaks 6ZH1P olema äkki 6Ж1П.

                  Comment


                    #10
                    Et siis pole vahet, kas otsid pentoodi või trioodi - kõik sobivad
                    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                    Comment


                      #11
                      Esmalt postitatud Arvi poolt Vaata postitust
                      Mul üks selline isegi on aga seisukord teadmata. 6Ж1П-ЕВ lampe on küll ...
                      Võtaks kaks prooviks 6Ж1П. Äkki ärkab ellu

                      Comment


                        #12
                        Okei, kuna ma ei taha nendega miskit erilist businessi ajada sest seisukorda ei tea siis võime teha nii et saad 4 tk 6Ж1П-ЕВ pluss selle üksiku 6Ж2П viieka eest koos saatmisega. Garantii puudub. Või siis vaatad kellegi käest lähemalt. Sinu valik.

                        Comment


                          #13
                          Hiinlasel elu sees jälle Oleks teist 6Ж2П veel vaja, saaks võrrelda mis vahe on.. Aga võrreldes Pioneeri sisese fonokorrektoriga, mina aru ei saa et hiinlane kehvema heliga oleks.

                          Comment


                            #14
                            On pakkuda neid 6 ж2п lampe

                            Comment


                              #15
                              Mis küsid ühe eest?

                              Comment

                              Working...
                              X