Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LG dt-8200 tv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LG dt-8200 tv

    Küsimus lihtne: Reatrafo on kutu, kust oleks võimalik uut leida. Ja mis maksab. Internetis pole nagu sellist telerit olemaski rääkimata reatrafost. :'(

    #2

    Kui sealt leiab asenduse, helista Serigosse.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      HR rida saadaval ka Tevalos.

      Comment


        #4
        See on hea uudis!
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Reatrafo mark 6174z-6100j.. hrdiemen pakub küll 6174x-... aga lõpu numbrit pole. Trafo ise 16:9 formaadi teleri oma topeltfookusega. Kas keegi suudab sellise asja mulle leida....

          Comment


            #6
            Siis jääb veel üle teenindused läbi helistada. Mujalt nagu ei oskagi enam otsida.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Heh seda ma juba teengi kolm tükki lubavad et vast saab midagi. Üks veel ütles et neil otseside lg-ga et lootust on.
              Krt muidu tahaks küll korda saada ilus suur selline ja omale võib reatrafo otsimisega vaeva veits näha.

              Comment


                #8
                Olen ise vahest asju küsinud AA-teenindusest. Asjalikud vennad. Selle trafo saadavuse kohta ei oska midagi öelda, võta toru: 6543-000.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X