Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

    Kas koht just õige aga küsiks siiski: Kumb robotimur soetada, kas ILIFE V7S PLUS või Overmax Asiri Robo, viimase saaks umbes sama hinnaga eestist. Minu jaoks olulised mop e. niiske puhastus, LiIo akku, iselaadimine, need mõlemal aga hästi ei saa kirjeldustest ega videodest aru, kummal liikumisprogramme rohkema, st oleks hea kui mingid liikumise mustrid.

    #2
    Vs: Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

    Aga tee proovi.
    Kui ma väga valesti ei mäleta, siis veebist ostes on 14päeva küsimustevaba tagastust.
    Mõlemat pakutakse veebipoodides.
    Mõlemat pakub ka K-rauta, jaluta ärikliendinäoga sisse ja küll leitakse täiendav dokumentatsioon ja proovimisvõimalus.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

      Hmm....ei tundu väga targad masinad olevat (arvestatavaid ülevaateid ei hakanud ka silma). Esimese kohta oli kirjas, et ainult põrkeandurid ongi, ehk siis rammib igale poole sisse. Laias laastus pidi oma tööd tegema. Ma ei saa hästi sellest teemast aru, et vee paak on küll ~300ml aga tolmupaak 60ml? endasl sõidab Roomba iRobot 960 ringi ja see mapib kamaeraga ümbrust, eks sisse sõidab samamoodi. Tolmupaak on 750ml (mälu järgi) ja koju laadima sõitmise funktsiooni ei ole välja toodud (nagu sinu esimesel). See tundub, et peaks olema tänapäeval ikka suht loogiline juba. Millest sul see akutüübi eelistus on?

      Comment


        #4
        Vs: Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

        Ma küll vana stagna aga eelistaķs ikka liion akut, vaņasti nikkel mangaan, nüüdseks lisatakse ka koobalt, leidsin heade omadustega roboti, aga need vanemad tüüpi akud hakkavad vananema kohe peale konveierit ja kes teab palju nad oodanud enne õnnelikku ostjat. k rauta hea pood, antud mudel seal aga üle 40. kallim. Ei küsiks kui jõukam oleks, lihtsalt, ehük kellelgi kogemusi nende firmadega

        Comment


          #5
          Vs: Robottolmuimeja iLIFE V7 Plus vs Overmax

          Mul üks tuttav ostis selle ILIFE V7S PLUS-i paar kuud tagasi ja tuli siis kohe pakendis asjaga minu juurde, et näita, kuidas käima käib ja mida teeb. Panin oma vana (10+ aastat vist) Samsungiga kõrvuti sõitma ja ILife pealt oli ikka näha, kuipalju on tehnika edasi arenenud.
          Töötab vaiksemalt, kokku millegagi ei põrka nagu keegi väitis siin, kaasas 2 paaki - nii tolmu kui vee jaoks, äpp juhtimiseks, palju varutarvikuid - harjad jms. Oskas ise pessa minna ja toimetas normaalselt - paremini kui minu vana mudel. Ja mis peamine, väga odav oli, mingi paarsada vist ainult. Selle raha eest oli masinat küll ja rohkemgi.
          Ainuke, millega hädas oli, olid vaiba otste pikad narmad ja väga üle ei suutnud millestki kõrgemast sõita.
          Click image for larger version

Name:	Ilife7.jpg
Views:	1
Size:	80,8 KB
ID:	872170
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment

          Working...
          X