Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mini wifi ruuter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mini wifi ruuter

    Kas sellise jullaga oleks wifi püsti saada lihtne ja mugav? Torkan juhtmed külge ja kogu muusika või mingi jant võib veel ette tulla?
    otsija

    #2
    Vs: Mini wifi ruuter

    Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
    Kas sellise jullaga ... ?
    just selline pidas vastu 4 turvakaameraga paar päeva, siis suri maha lihtsalt

    mr3020 tunduvalt töökindlam , juba mitu talve katuseharja all huavei pulga ja antenniga probleemitult

    huavei 8372 vähe kasutanud veel , kaebuseid pole , haakis end diili ühendusega vaid sim sisestamise peale
    viimati muutis kasutaja kfl; 08 m 2019, 03:54.

    Comment


      #3
      Vs: Mini wifi ruuter

      Mul oleks ainult vahest telefoniga netis vaja olla mõned tunnid keldris, siis lüliks välja. Sul äkki lihtsalt miski õnnetu eksemplar sattus, ei taha uskuda et kõik sama saatusega on, mul oleks keldris üsna jahedas ka see asi, seega tellin vist ära siiski. Aga põhimõtteliselt toide peale ja mõne hetke põrast võrk püsti ja rohkem pusimist polnud jah?
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Mini wifi ruuter

        Пришла первая посылка из всем печально известного JD. Заказывал по акции с купоном 10 от 10.01, обошлась покупка в 0.99$ Отправили 29 октября, получил 12 ноября. Трек давали RI703330760CN. Упаковано ...

        Ralink kivile väike aluradikas selga, korralik toide ja vast kestab küll mõne aja...

        Comment


          #5
          Vs: Mini wifi ruuter

          Radika lisamine ei ole just selline tegevus mis liigituks kuidagi "torkan... juhtme ja... " kategooriasse .

          Mis segaks korraliku(ma) asja ostmist (kui just hinda ei osteta)?
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: Mini wifi ruuter

            Harv kasutus ja hinna ost sinna kivile mingi alumiiniumitykk liimida pole ka muidugi problema kui see kindlust juurde annab, peaasi et 3x odavam
            otsija

            Comment

            Working...
            X