Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kaasaskantav ostsilloskoop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kaasaskantav ostsilloskoop

    Mida sellisest aparaadist arvata? Tundub päris mugav olevat.
    otsija

    #2
    Vs: Kaasaskantav oss

    Display - 2.8" 320x240 resoga - ei tundu mugav olevat, pigem mänguasja klassi kuuluv ja selle eest küsitav 117$ oleks ka nagu liiast

    Comment


      #3
      Vs: Kaasaskantav oss

      Sõltub, milleks vaja. Hinda on liiga palju.
      Mina olen sellise mänguasjaga (sain odavamalt kui lingil) üsna omapärastes kohtades hakkama saanud. Ka toiteploki primaarpoolt uurinud .
      SainSmart DSO202 DS202 Note II is a pocket size 2-channel digital storage oscilloscope. It is compact, and easy to transport at only 10mm tall! This is an amazingly compact oscilloscope, at a great price, without compromising on features.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Kaasaskantav oss

        Selle raha eest 20 MHz, 2 kanalit + multimeeter variante ilmselt rohkem ei leia.

        Comment


          #5
          Vs: Kaasaskantav oss

          Mul jah tavaline tester vaikselt jebima hakanud, siis mõtlesin et ehk võiks miski võimekam asi olla ka lisaks juures seal. Tollel pole seda keeratavat ketast ka, need lähevad peeti ajapikku, kasutusmugavus ilmselt selle arvelt vb veidi kehvem aga saaks ehk hakkama.
          otsija

          Comment

          Working...
          X