Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Osram ledvance, Theben ja teised LED prožektorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Osram ledvance, Theben ja teised LED prožektorid

    Tere.

    Kuidas antud tootjatega kogemused on?

    Ehituspoe omasid on proovitud ja 15 eurise anduriga lambi kohta ei ütle midagi halba aga iga aasta ei ole ka mõtekas neid ringi vahetamas käia.

    Ledvance oleks soodsa hinnaga aga pole andurit küljes ja eraldi andur on kallim kui lamp ise.
    Theben jällegi natuke liiga võimas ja hind juba kallim.

    Suurem hoone mitmed uksed, paar tükki saab 4,5m kõrgusele panna teised paar 2.5m kõrgusele.

    Samas kui leida taskukohane võimalus võivad andurid eraldi ka olla ja saab äkki liikumise paremini tuvastada ka sealt mis lambi piirkonnast välja jääks muidu.

    Kogemust kallimate anduritega pole aga siiamaani on kõik kasside peale ka tööle hakanud mis on häiriv.

    #2
    Vs: Osram ledvance, Theben ja teised LED prožektorid

    Steineli XLED 10 ja 25 on kindlasti soovitamist väärt, aga enne päris mitme odavama väljavahetamist tavaliselt neid ei võeta.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: Osram ledvance, Theben ja teised LED prožektorid

      Mul neid odavaid 'prosasid' mõni siiski töötab ja aastaid juba. Juurde selliseid ei osta ja pigem panen PIR'i ja lambi eraldi, ka disaini pärast, aga kindlasti ei osta ühtki valgusallikat värvustemperatuuriga 4000K! Isegi korralike tootjate 2800K annavad nats palju sinist (mida ka spektrid tunnistavad). Silmale ei meeldi, jutt pole hormoonidest ja uurimuste tõlgendustest.

      Uuemad tooted on etemad. Tuntud firmade lambid töötavad (palju-palju) kauem, seda olen elukogemuseks ka LED-valguse alal saanud. Topelt hind, halvemal juhul, aga võrreldes odava mõnekümnetunnise tööajaga ....

      Comment


        #4
        Vs: Osram ledvance, Theben ja teised LED prožektorid

        Esmalt postitatud henri503 poolt Vaata postitust
        Tere.



        Samas kui leida taskukohane võimalus võivad andurid eraldi ka olla ja saab äkki liikumise paremini tuvastada ka sealt mis lambi piirkonnast välja jääks muidu.

        Kogemust kallimate anduritega pole aga siiamaani on kõik kasside peale ka tööle hakanud mis on häiriv.
        Kahtlen et ka kallimad paremad oleks. Ma olen kasutanud valve signa andureid LC-100 need on reguleeritavad loomade suhtes ja töötavad väga hästi. Mul vist üle 5 aasta juba.

        Comment

        Working...
        X