Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem akupanga ja rattalambiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem akupanga ja rattalambiga

    Ostsin hiinast nii akupanga kui rattalambi. Probleem siis järgmine. Rattalamp põleb akupanga taga ainult natukest aega ning siis kustub. Kui ma lisan akupanga teise usb pistikusse telefoni siis kestab rattalamp niikaua kui soovin. Akupangal on veel taskulamp kah küljes. kui panen taskulambi põlema ja lükkan akupangale rattalambi külge siis pole samuti kustumist ette tulnud.

    Minu talupoja mõistus ütleb et akupangal on automaatne väljalülitus peal ja rattalamp on üle varre kokku pandud.
    Küsimus siis kuidas teha akupangale selgeks et lamp on järgi ehk kas on mingit lihtsat lahendust mille ma võiks torgata teise usb pistikusse selleks ajaks kui kasutan rattalampi. Akupangal on veel lisaks ka mikro usb?
    Kas ma võin ühendada tavalise usb ja mikro usb omavahel? Lihtsalt kaabli panen akupanga usb august mikro usb auku. (Seda ma pole julgend proovida)

    Jurakad ise sellised




    Tänud ette juba

    #2
    Vs: Probleem akupanga ja rattalambiga

    Akupank kontrollib, mis külge on ühendatud ja vastavalt sellele väljastab voolu. Seda tehakse dataklemmide vahele ühendatud silla või takisti(te) väärtuse järgi. Ju siis lambil see puudub või on akupangale ebasobiva väärtusega.

    Telefoni margi järgi saaks teada.

    USB to USBmikro juhtme kirjeldatud viisil ühendamisest kasu pole. Abi saaks USB pistikust, mis imiteeriks, et telefon on ühendatud.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #3
      Vs: Probleem akupanga ja rattalambiga

      Mul ka oli sama lugu sarnase akupangaga.
      Tahtsin bluetooth audio vastuvõtja toidet korraldada selle akupangaga aga too andis toidet vaid minuti jagu, siis lülitas välja.
      Mulle tundus et seal on voolutundlik väljalülitus kui vool alla 100mA on.
      Siis võtsin väiksema akupanga ja kõik töötas ilusti.
      Kui teist akupanka ei taha osta võidki selle taskulambi põlema jätta.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem akupanga ja rattalambiga

        Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
        Akupank kontrollib, mis külge on ühendatud ja vastavalt sellele väljastab voolu. Seda tehakse dataklemmide vahele ühendatud silla või takisti(te) väärtuse järgi. Ju siis lambil see puudub või on akupangale ebasobiva väärtusega.

        Telefoni margi järgi saaks teada.

        USB to USBmikro juhtme kirjeldatud viisil ühendamisest kasu pole. Abi saaks USB pistikust, mis imiteeriks, et telefon on ühendatud.
        Kuidas teha või kust saab sellist usb pistikut mis imiteerib telefoni laadimist

        Comment

        Working...
        X