Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laserprinter Samsung ML-2165

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laserprinter Samsung ML-2165

    Tere foorumisse! Küsimus puudutab vist kõiki tahmakaid. Mis juhtub printeriga, kui tahmakassett tühjaks saab? Mul juba jupp aega näitab arvuti, et tahm otsas- 0%. Ja printeril endal ka punane tuli põleb! Aga ta prindib ikkagi, nagu "perpetuum mobile"!! Ega ma sedasi midagi mokka ei keera?
    Lihtsalt kunagi peavad viimased kübemed otsa saama ja- valge leht?

    #2
    Vs: Laserprinter Samsung ML-2165

    Ega arvuti ega printer tegelikult tea palju seda toonerit tegelikult seal järgi on.
    Enamasti printerid arvestavad lihtsalt mitu lehekülge prinditud on.
    Kui prindid palju pooltühju lehti, siis ongi nii et indikaatori järgi on tooner otsas aga prindib ikka edasi.
    Ja samamoodi, kui prindid üleni musti pabereid siis saab tooner otsa aga printer arvab et peaks veel pool alles olema.

    Midagi sellest katki ei lähe kui edasi prindid. Ja paugupealt valgeid lehti tulema ka ei hakka.
    Kui tooner otsa saab siis hakkavad prinditud lehed heledamaks jääma vähelhaaval.

    Lõpu poole võib ka heledaid triipe sisse tulema hakata. See tähendab seda et tooner on ebaühtlaselt jaotunud kasseti sees ja mingi koha pealt hakkab otsa saama.
    Sel juhul aitab kasseti kerge loksutamine küljelt küljele. Aga see pigem esmaabi sest siis enam kaua ei prindi ka vaid tasub uut kassetti varuma hakata.
    Uue kasseti paigaldamisel tasuks samamoodi seda kergelt loksutada küljelt küljele, et tooner ühtlaselt ära jaotuks.

    Comment


      #3
      Vs: Laserprinter Samsung ML-2165

      Selge. Tänud! Siis on mu süda rahul!

      Comment

      Working...
      X