Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trafo skeemi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Trafo skeemi vaja

    Mure siis selline, et olemas on trafo, millel igavene ports väljaviike (16 vist), aga ei tea, milline ots kuhu viib?
    Transformaator ise seelline suht. suur, roheline ja niiskuskindel. Peale on kirjutatud:
    TH60-127/220-50
    Kas oskab keegi sellise trafo skeemini juhatada?
    Kas tervitada saab vä?

    #2
    Ega ta mitte rõngassüdamikuga pole.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      Otsi foorumis, kunagi õpetati mulle ka trafo otsi testriga selgeks tegema. Teema nimi oli vist Trafo.

      Comment


        #4
        Aitähh pakkumast, aga ma tuulasin oma vanades paberites ja leidsin selle trafo skeemi üles. Pole küll 100% see mis vaja, aga piisavalt lähedale ja ma saan seda kasutada.
        Testriga otste mõõtmine? Nojah täiesti teostatav, aga antud juhul oleks päris piinarikas ettevõtmine old. Konkreetsel eksemplaril oli kaks primaarmähist ja neli sekundaari ning kõigist neist ka keskelt väljavõtted.
        Kas tervitada saab vä?

        Comment


          #5
          Ega oleks üsna keeruline old jah.

          Comment


            #6
            Ega keegi ei oska öelda midagi sellise trafo nagu TCA-310-1 väljaviikude ja muude andmete kohta? Pärit vanast vene värvitelekast.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              Hea võimas trafo 310 VA aga sek mähised on sellised suht viletsad, ma olen lihtsalt nad kõik maha kerinud ja siis kõige alumine mis järgi jääb ongi võrgumähis, numrid tal mälu järgi 1,2,3. 3-d omavahel kokku ja 1-1 220V. Nr 2 on 127V jaoks kui tal see üldse on.
              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

              Comment

              Working...
              X