Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED-taskulamp CREE XM-L T6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED-taskulamp CREE XM-L T6

    Tere minust targemad.

    Kas keegi oskab öelda, mis juhtub, kui antud LED'ga taskulambil aku tagurpidi sisse panna? Kas lamp lihtsalt ei põle või on võimalik ka pirn läbi põletada?
    see oli vaid minu arvamus.... võisin ka eksida

    #2
    Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

    Tõenäoliselt on LED'i ja aku vahel ka voolu reguleeriv ahel. Kas see maha põleb ei oska öelda. LED'id ise tüüpiliselt kannatavad kuni 5V valepidi pinget.

    Comment


      #3
      Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

      Millest selline küsimus? Panid aku kogemata tagurpidi sisse ja nüüd tahad teada, et kas lambi mittepõlemine on lihtsalt juhuslik kokkusattumus?

      Comment


        #4
        Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

        Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
        Millest selline küsimus? Panid aku kogemata tagurpidi sisse ja nüüd tahad teada, et kas lambi mittepõlemine on lihtsalt juhuslik kokkusattumus?
        Põhimõtteliselt selles asi ongi. Ainukese vahega, et müüsin ühe sellise ja klient pani aku valetpidi sisse ja nüüd asi ei tööta. Kui mina katsetasin, siis töötas.
        see oli vaid minu arvamus.... võisin ka eksida

        Comment


          #5
          Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

          Siis järelikult on tavalise takisti asemel voolu piiramas veidikene targem skeemijupp, mis on aga jäänud vastupolaarsuse suhtes kaitsmata. Ikka juhtub.

          Comment


            #6
            Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

            Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
            Siis järelikult on tavalise takisti asemel voolu piiramas veidikene targem skeemijupp, mis on aga jäänud vastupolaarsuse suhtes kaitsmata. Ikka juhtub.
            Ja remondivõimalus? Võimalik või võib kohe minema visata?
            see oli vaid minu arvamus.... võisin ka eksida

            Comment


              #7
              Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

              Teoreetiliselt on remondivõimalus loomulikult olemas, aga kas ka praktiliselt? Pead laiali lammutama ja vaatama.

              Comment


                #8
                Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

                Lihtsam uus driver osta. Maksavad 1-5€

                Comment


                  #9
                  Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

                  Kas keegi Tartu inimene viiksiks asjaga tegeleda?
                  see oli vaid minu arvamus.... võisin ka eksida

                  Comment


                    #10
                    Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

                    ega midagi keerulist ole,iseasi,kust draiveri saad:
                    Замена родного драйвера в фонаре UltraFire-C8 XML-T4 на более мощный 2,8АДрайвера: https://goo.gl/RjTKjC★ ★ ★ ★ ★Товары со скидкой в мобильном приложении: h...


                    kiire googeldus andis aga hoopis huvitavama tulemuse.mitu luumenit sinu lamp oli?
                    nupumehed e-bays müüvad 1800 luumeniga.tootja esindaja tunnistas ausalt et kui vedela lämmastikuga jahutada,siis on reaalne 1600 luumenit.
                    muidu aga natuke alla 1000 luumeni

                    Comment


                      #11
                      Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

                      Need "1800lm" taskulambid reaalselt töötavad mingi 1400mA juures (XML-T6 max 3000mA). Hea kui 250lm on, mitte rohkemat.

                      Comment


                        #12
                        Vs: LED-taskulamp CREE XM-L T6

                        Omades luupidega XML-T6 taskulampi kui ka pealampi 2x18650 akudega ja 18V Makita käsilampi ning võrreldes nende valgustugevust, siis LED lamp täielikult sisse zoomituna ja Makita põlema pannes, saab veel kuidagi kergelt aru, et Makita ka kuidagi põleb kõrval (kollakam valgus). Ehk ühesõnaga nagu öö ja päev. Välja zuumides vilgutas merelt ~400m kaugusel majal seinal valgust. Ehk ühesõnaga lambid on need küll.

                        Makita küll tavalise hõõgpirniga, mitte see uuem ksenooniga.

                        Teemaalgatajale, minu käsilamp (nö ultrafire koopia?) maksis alla 10USD aliexpressist tellides, kas lihtsam poleks mitte uus tellida?

                        Comment

                        Working...
                        X