Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Toiteplokk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Toiteplokk

    Tervitused lugupeetud foorumlased, ma paluksin Teie abi sobiva lineaarse toiteploki leidmisel- statsionaarne toiteplokk, labori toiteplokk, bench lab supply, variable power supply vms ta nüüd on.

    Omal ajal sai ta mul tehtud ise tehtud 30 V, u. 3 A. Hakkab tasakesi ära surema, ei viitsi teda parandada koguaeg, ning otsiskin vähem "ripple"/hammas väljundiga teda ning digitaalse displeiga, ehk siis tänapäevase. Kasutaksin teda varieeruvate elektroonika skeemide testimiseks hobi korras. Ma otsiksin vähemalt 50 V ühese/single väljundiga ja vähemalt 3 A, ripple kõige tähtsam ei ole. Raha oleks kulutada umbes 250 euri. Ma olen uurinud nüüd igaltpoolt neid pakutud hinnaklassis, aga arvutlusi pole kuskilt leidnud. Ma küsiksin pigem Teie abi kallid foorumlased, millise firma ja mis toodet te soovitaksite ennem, kui ma kuhugi investeeriksin.

    Leidsin ka välismaa saidi, kus sisuliselt igalt tootelt on pool maas, kas on keegi neilt midagi tellinud ? Kas neid saab usaldada ? http://www.mastechpowersupply.com/va...ply/cat_6.html . Rahvusvahelise transpordi eest tahtsid nad veel 90 dollarit. On keegi neilt tellinud ?

    Sellised oleksid mu küsimused, ja Teie arvamused on vägagi teretulnud, soovitusi ?

    #2
    Vs: Toiteplokk

    Kui oluline on, et ülempiir peab just 50V olema? See teeb asja natuke haruldasemaks.
    Aga kui võtta hoopis selline toide, mis kahe on väljundiga: 0-30V, 3A. Saad valiku suuremaks ja hinna odavamaks. Mul on töö juures üks toidetest sarnane:

    Kas täpselt sama, ei julge hetkel öelda.
    Aga peaks olema võimalusega ühendada väljundeid paralleeli ja jadasse (esipaneelil lülititega).
    Ei saa laita.
    NB: Farnelli hinnale lisandub EW käibemaks ja 5 Euri transatasu. Aga seal on neid veel.

    Comment


      #3
      Vs: Toiteplokk

      Jaa, see ka hea mõte, olete proovud äkki jadamisi ja paralleeli ühendada ? Ohutuse ja väljundpingete suhtes ?

      Antud hetkel tundub 2 väljundiga toiteplokk mõistlikum olevat, või on kellegil soovitusi mõne teise toote poolt ennem, kui otsuse langetan ?

      Comment


        #4
        Vs: Toiteplokk

        Tööl on kasutusel HQ PS23023 plokid ja pea kõikidel mõne aastaga indikaatorid lolliks läinud, segmendid kaovad ära, näitavad ime numbreid jne. Koju ostsin Ye-st 0-5A kahe kanaliga toiteka, voolupiirikuga ja väga rahul.

        Comment


          #5
          Vs: Toiteplokk

          Mis ise tehtud plokil viga on? Miks ära sureb? Tegid üle T*** asja, et laguneb?
          Kui digi näite vaja siis indikaatorid saab oomist, nii led kui lcd.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment

          Working...
          X