Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

peitevärv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    peitevärv

    Millega kata väikseid defekte puidu värvimises, paar väikest valget täkku on kogemata sisse tulnud ja nyyd oleks tarvis mingi musta asjaga ära katta ?

    Selline küsimus ka veel et värvitud pinna peale jäävad millega pärast näpujäljed, miks ja kuidas neist lahti saada ?

    #2
    Kõige parema tulemuse saad terve pinna uuesti üle värvides(Oletus et see ei ole maja sein) või vähemalt sealt ümber ringi.
    Mis pinnaga on ültse tegu ja millega värvitud? Saab rohkem nõu anda

    Comment


      #3
      mdf, enam ümber värvida ei ole kasulik, kalliks läheb !!!

      Comment


        #4
        Näpujäljed jäävad ilmselt selle värvi pärast või on näpud lihtsalt rasvased ja tükk aega pesemata. Mis värv see selline oli?
        Nii väga raske seletada, kui näinud ei loe. Kui lased sinna ühte kohta, kas siis jääb ülejäänud osast erinev?

        Comment


          #5
          Kui on must, siis täkete peitmiseks on väga kasulik veekindel marker. Ise kasutan seda ka metallkastide korral.
          Teed täkke õrnalt üle ja ajad näpuga tiba laiali. Tiptop.

          Comment


            #6
            Markeriga parandamine on kaval nipp,ma ise olen ka nii teinud,petab kaugemalt ära küll.Mis puutub sõrmejälgetesse,siis siin ei aita käte pesemine ka midagi,see tuleb värvi omapärast.Selle vastu saab võidelda 3 moodi.Esiteks võib pinna mõne mööblivahaga poleerida,teiseks võib värvi pinna matistada õrnalt ja lakkida niiskuskindla lakiga üle,siis ei jää rasvaseid pindasid nii näha ja pind on 1* kindlasti tugevam.Veekindel lakk sellepärast,et see lakk üldjuhul ei muuda aluspinna tooni,tavaline lakk muudab aluspinna kollakaks ja kolmandaks võiks värvi läikeaste olla kõrgem.Ma kaldun arvama,et sinu värv on suhteliselt matt,aga ma ei tea täpselt kas on.Sellel alal on mul kogemusi.

            Comment

            Working...
            X