Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

SMB pesa -- Joota või mitte?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SMB pesa -- Joota või mitte?

    Tervist

    Tekkis küsimus nö "joodetava" SMB pesa kohta. https://www1.elfa.se/data1/wwwroot/a...5000EN_eng.pdf
    Kui vaadata paigaldusjuhist, siis punktist 3 selgub, et tuleks teha joode, kuid kuna tegutsen autos, siis ei ole see mul puuduva riista tõttu võimalik. Niisiis küsimus: kas võib selle pesa kaabli otsa kinnitada ilma jooteta, või on see ilmtingimata vajalik? Tegemist on GPS antennikaabli otsaga.

    PS! kui moded arvavad, et see teema peaks olema mõnes muus osakonnas, palun liigutage vastavalt

    Ette tänades
    melsu

    #2
    Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

    Kuidas sinna siis kindla ühenduse teed?
    Osta omale autosse jootekolb. Nt.:http://www.ronex.ee/index.php?produc...&group_id=1625
    Või siis leida pressitav (krimbitav) variant sest pistikust, kuid vajalikud tangid on veel kallimad. Iseasi, kui mõne tuttava käest laenutada saad.

    Comment


      #3
      Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

      Esmalt postitatud tcumen poolt Vaata postitust
      20W tundub autosse kuidagi väga vähe, veits külmema ilmaga võib juba raskusi tekkida (ma kujutan vähemalt nii ette).

      Comment


        #4
        Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

        Pressitavad langesidki valikust seetõttu välja, et pole tange kusagilt võtta. Ei kujutanud ettegi, e autosse sellist riistapuud üldse olemas on. Ise mõtlesin gaasiga köetava kolvi peale, aga nood on vist vähe kallimad.

        Tänud abi eest. Katsetan selle viidatud isendi ära

        Comment


          #5
          Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

          Kus kõrbes see auto siis on, et pikendusjuhtmed ei ulata?

          Comment


            #6
            Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

            Mina olen BNC pistikute kokkuvajutamiseks kasutanud odavaid juhtmeotsa tange.
            Umbes sellised, nagu selles komplektis üleval paremas nurgas on:
            https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=80-105-85&toc=19339
            aga ca kümme korda odavamaid.
            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

            Comment


              #7
              Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

              Esmalt postitatud melsu poolt Vaata postitust
              tuleks teha joode, kuid kuna tegutsen autos
              Kui tuleb sageli tegutseda autos siis vast oleks kasulik muretseda selline karp
              millele lased ühest otsast 12V alaliselt sisse ja teisest otsast tuleb 230 V vaheldumisi välja.
              Minu karbi peal on kirjas et kohe 300W. USB on ka karbil olemas.
              Sealt saab toita mida vaja. Joota saab ka.

              Comment


                #8
                Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

                Tundub, et pean küsima:

                mitme otsa paigaldamisest autodes ligikaudu räägime? Poole aasta jooksul ligikaudu mitu? Aasta jooksul? Puhtalt keskmine arv, oskad arvata?
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

                  kuid kuna tegutsen autos
                  See lause vist on natuke mööda läinud. Võib jääda mulje, nagu ma teeksin enamuse oma jootmistöid autos
                  Tegelikult see tähendab seda, et ainult see üks konkreetne akt tuleb sooritada autos. Pikendusjuhtmed ei tule kahjuks kõne alla, sest korter on 3. korrusel. Ilmselt lähen uurin, kas naabrimehe garaažist oleks võimaliks paras kogus särtsu saada ning sellega võib ühtlasi ka teema lõpetatuks lugeda.

                  Kõike head ja ilusat vananaiste suve

                  Comment


                    #10
                    Vs: SMB pesa -- Joota või mitte?

                    sõida kuhugi elektripistiku juurde ja tee oma töö ära, kui just pole võimalik laenata umbes 10 meetri pikkust pikendusjuhet. 3. korrus küll mingi takistus pole, lähene loovalt

                    Comment

                    Working...
                    X