Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mdf sai vett

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mdf sai vett

    kas mdf plaadiga võib midagi juhtuda kui sinna peale on lühiajaliselt langenud vett, umbes 15sek ? :-/

    #2
    Vaevalt küll, sa ju kuivatasid ta nagunii kohe ära.
    Mul käis koduloom akvaariumist värsket toidulisa püüdmas ja pritsis ka alusplaadi (mdf) täis. Märkasin alles jupp aega hiljem, kuivatasin lapiga ära, noomisin looma...aga plaat on ikka endine. Kõlaomaduste kohta ei oska küll midagi arvata
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Ma usun ka, et sellega ei tohiks selle ajajooksul midagi juhtuda.Teine asi oleks siis kui teda juba seal vees leotada.
      transistor[ätt]starline[punkt]ee

      Comment


        #4
        Viimistlematta mdf on lappipinnalt tugevam kui risti- pinnalt. Lühiajaliselt ta vett ei karda,kuid ristipinnad kardavad isegi väiksemat niiskust.Sellepärast tuleks kõik pinnad viimistleda.Näide:Kui sul on viimistlematta risti mdf-i lõige vastu põrandat ja sa pesed niiske lapiga kõlari juurest põrandat,siis punndub mdf märkamatult. hdf on niiskuskindel.

        Comment


          #5
          mul oli üks mdfi plaat õues kakas aastat.Kevadel viskasin õue, suvelõpuks polnud mitte millimeetritki paisunud, aint mõned karvad olid peale tekkinud ja väheke oli paindunud. Kevadeks oli juba ühe millimeetriv õrra paksem ja järgmiseks kevadeks juba mädanes. Paar tundi veeall pole hull aga kui saab niiskust juba pikemat aega siis läheb pehmemaks.
          Tiit

          Comment

          Working...
          X